Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam,

moje cykle trwają 30 dni. Ostatnia miesiączka była 04.11 i trwala 6 dni. 
Od wczoraj mam podwyższona temperaturę : 37.3 i katar. Objawy przeziębienia. Jednak będąc w toalecie zauważyłam mała domieszkę krwi na papierze. Dodam ze staramy się o dziecko z narzeczonym. Czy może być to ciąża? Dziś jest 10dzien cyklu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby ro była ciąża, bo musiałaby być z poprzedniego cyklu, a skoro miałaś okres to raczej nic z tego. W tej chwili jesteś przed owulacją, wiec ciąża z tego cyklu jest nie możliwa. Plamienia sródcykliczne się zdarzają, powodem mogą być hormony lub np owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Moni.B88 napisał:

Wątpię aby ro była ciąża, bo musiałaby być z poprzedniego cyklu, a skoro miałaś okres to raczej nic z tego. W tej chwili jesteś przed owulacją, wiec ciąża z tego cyklu jest nie możliwa. Plamienia sródcykliczne się zdarzają, powodem mogą być hormony lub np owulacja

Owulacje mam dopiero za 9 dni wg kalendarzyka, aczkolwiek jest to możliwe ze są to objawy owulacji która wystąpiła teraz w wyniku przeziębienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalendarzyk to tylko czysta statystyka. Jeśli staracie się o dziecko, to lepiej przestań patrzeć na te wyliczenia. Cykl jest podatny na różne rzeczy, przeziębienie, stres, podróże, leki. Różne rzeczy się dzieją w organizmie i owulacja może być wcześniej, może być później, może nie być jej wcale. Organizm to nie zegarek ani statystyka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×