Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tomekbee

Szukam romansu w warszawie

Polecane posty

Tak jestem w związku ale zawsze miałem fantazje ze robie to w pelnej dyskrecji w pełnej tajemnicy po obu stronach. Może jest tu jakas kobieta ktora marzy o mlodszym kochanku i chcialaby zostać zaspokojona w swoich wszelkich pragnieniach. 

Tomek

Tomekbee@o2.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdzie ze ml9dszy to małolat. Mam 33lata 172 wysportowany ze mnie facet, raczej z pewnością wpadne Tobie w oko.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jesteś w związku, poważna sprawa, jesteś w "Chrystusowym" wieku i marzy Ci się związek, romans z kobietą a w temacie nie potrafiłeś napisać z dużej litery miasta stołecznego. A pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego może nie pędzą do Ciebie, jak ćmy do światła.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nowy w mieście napisał:

Tomek, jesteś w związku, poważna sprawa, jesteś w "Chrystusowym" wieku i marzy Ci się związek, romans z kobietą a w temacie nie potrafiłeś napisać z dużej litery miasta stołecznego. A pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego może nie pędzą do Ciebie, jak ćmy do światła.

Tylko romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nowy w mieście napisał:

Tomek, jesteś w związku, poważna sprawa, jesteś w "Chrystusowym" wieku i marzy Ci się związek, romans z kobietą a w temacie nie potrafiłeś napisać z dużej litery miasta stołecznego. A pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego może nie pędzą do Ciebie, jak ćmy do światła.

To było z zamysłem. W warszawie na tylnej kanapie, to były duże auta. Wygodne miękkie kanapy. Kolega ma gust do motoryzacji i oldmobili. Generalnie nie chodzę na pierwsze randki do auta 😂 Także Tomku powstrzymaj konie. Kawka, jakiś hotel, daj się poznać a potem bierz dziewczyny w aucie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem stołeczny. Wręcz przeciwnie. Mam drobne zatargi ze "słoikami". Nieważne . Ważne jest to Gosiama się odezwała, odezwał, by nie było jak z tym z sercem. Poczuł się urażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gosiama napisał:

To było z zamysłem. W warszawie na tylnej kanapie, to były duże auta. Wygodne miękkie kanapy. Kolega ma gust do motoryzacji i oldmobili. Generalnie nie chodzę na pierwsze randki do auta 😂 Także Tomku powstrzymaj konie. Kawka, jakiś hotel, daj się poznać a potem bierz dziewczyny w aucie 🤣

W Warszawie Gosiama, tak napisało pismo. Języka polskiego, jakiego? Dlatego mogłem sobie tak napisać, ale Ty nie chcesz być podrywana, Ty potrzebujesz pomocy. Masz 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, inaccessible89 napisał:

Tylko romans.

Bez obrazy, ale na pierwszy rzut oka, Twój awatar wyglądał jak duupa pawiana. Dopiero później zobaczyłem szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwała się jedna wspaniała kobieta ale niestety cisza od kilku długich dni z jej strony nastała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×