Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Livia33

Urodziny dziecka

Polecane posty

Witajcie. Niedługo moja córka będzie miała 7 urodziny. Od września chodzi do szkoły i byliśmy już na 3 przyjęciach urodzinowych na bawialni (u dzieci z klasy).

Córka też chce takie urodziny i ja w sumie też bym chciała jej takie zorganizować, tylko w trochę innym miejscu niż typowa bawialnia, ale przeznaczonym dla dzieci. Mam już upatrzone miejsce, ale cały czas waham się z rezerwacją, bo córka poza jedną dziewczynką nie trzyma się w tej klasie z nikim, jest nieśmiała i jak tej dziewczynki nie ma, to siedzi sama całe lekcje i nawet nie zamieni z nikim jednego słowa. Z jednej strony chciałabym sprawić jej przyjemność i zorganizować takie urodziny ( będzie kosztowało to około 1000zł), ale z drugiej myślę, że to wręcz bez sensu płacić tyle pieniędzy, a ona i tak specldzi ten czas na zabawie z jedną dziewczynką-w takim wypadku lepiej by było wydać te pieniądze na coś innego. 

Wiem, że nawet gdyby miała jakieś wystrzałowe urodziny, to nie zmieni to nic w tym, że będzie miała lepszy kontakt z dziećmi z klasy-każdy się pobawi, pójdzie do domu i zapomni.

Co Wy byście zrobili na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zorganizowała takie urodziny, dla mojego dziecka wszystko. 

Tylko istanieje obawa ze jeśli nikt po za jedną dziewczynką nie trzyma się z twoja córką to czy przyjdą na urodziny, bo i tak może być. A może na próbę zorganizuj przyjęcie w domu, żeby nie było niewypału i uniknac sprawienia przykrości córci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×