Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gloomygrumpy

Jak mogę pomóc osobie, która wydaje się być niezrównoważona psychicznie?

Polecane posty

Cześć. Jestem na 4 roku studiów, a w mojej grupie jest dziewczyna, której zachowanie jest bardzo niepokojące. Prowadzi kilka blogów, a na wszystkich jest inną osobą. Kilka razy dziennie wrzuca na Youtube’a filmiki, w których mówi rzeczy zupełnie bez składu, albo krzyczy, albo nagrywa jak śpiewa z filtrem zniekształcającym jej twarz. Na jednym z filmików mówi, że jednego dnia jest osobą o takim imieniu, drugiego o takim, a trzeciego o jeszcze innym. Co jakiś czas zmienia nazwisko na Facebooku. Dzisiaj na zajęciach najpierw schowała twarz i zaczęła głośno płakać, a po chwili ryknęła śmiechem, a przecież siedziała sama. Pewnym dziewczynom groziła, że za to, że dały jej (według niej) trudniejsze rzeczy do wykonania w prezentacji to obleje je gorącą kawą, zemści się na nich. Właściwie wtedy miała niesamowity atak szału, taki, że dziewczyny z grupy bliskie płaczu. Nie jestem lekarzem i to nie ja powinnam diagnozować jej stan, ale to tylko jedne z wielu rzeczy, które robi. Chciałabym jej pomóc, ale nie wiem jak, bo tak naprawdę nie utrzymuję z nią kontaktu. Jednak widzę jak grupa ją odrzuca i jest mi z tego powodu niesamowicie przykro, mam wrażenie, że jest sama z tym wszystkim. Co mogę w tej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obcej osoby i tak nie posłucha. Chyba żebyś zrobiła jakąś akcję z wieloma komentarzami pod jej filmami, ale nie takimi prześmiewczymi, a poważnymi, sugerującymi potrzebę pomocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego chciałabym zrobić coś, co w jakikolwiek sposób by jej pomogło, bo bardzo przykro się patrzy na coś takiego, zwłaszcza, że może być zagrożeniem dla siebie i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×