Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Uncivilised

Mieszkańcy małych mieszkań ~20-35 m2 - ile płacicie za prąd miesięcznie lub dwumiesięcznie?

Polecane posty

Pytanie głównie do tych mających małe mieszkania tak do 35 - 40 m 2 i którzy mają wyłącznie ogrzewanie elektryczne, ale jak nie macie elektrycznego a chcecie napisać ile wynoszą wasze rachunki to zaznaczcie że nie grzejecie urządzeniami elektrycznymi.

To rachunki co 2 miesiące do porównania - 2 osoby - 2 kompy dużo używane, ogrzewanie elektryczne (grzejnik) plus bojler na wodę plus kuchenka elektryczna:

Termin - Kwota brutto

10.11.2021 - 559,85zł

09.09.2021 - 536,07zł

08.07.2021 - 592,55zł

12.05.2021 - 744,01zł

09.03.2021 - 816,52zł

05.01.2021 - 728,02zł

06.11.2020 - 504,90zł

09.09.2020 - 423,38zł

10.07.2020 - 564,95zł

06.05.2020 - 878,43zł

13.03.2020 - 1029,63zł

07.01.2020 - 617,76zł

Powiedzcie mi czy to dużo??? Bo wg mnie trochę za wysokie, ile wy płacicie co dwa miesiące lub miesiąc?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki rejon polski. Ja Pomorze i miesięcznie do enea mam jakoś w granicy 150-180zl. Mieszkanie 49m 

dodam ze dużo gotuje na elektrycznej 2 tv na okrągło konsola i laptop 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dr.Who napisał:

Tutaj to każdy ma dom ponad 200m2😂40 m2 to sama łazienka ma😂

To dużo by było tych właścicieli domów jak jest tylu użytkowników kafeterii 😂 😮 

10 godzin temu, Ciekawski.94 napisał:

Jaki rejon polski. Ja Pomorze i miesięcznie do enea mam jakoś w granicy 150-180zl. Mieszkanie 49m 

dodam ze dużo gotuje na elektrycznej 2 tv na okrągło konsola i laptop 

 

A jak ogrzewasz mieszkanie? Bo jak elektrycznie i samemu to jakoś niemożliwe, że tak mało płacisz na okrągło. Napisz jaki masz piec do grzania wody i do ogrzewania domu, czy samodzielnie ogrzewasz czy masz jakieś centralne z sieci?

Rejon Wrocław

Rachunki dotyczą siostry i próbujemy razem ustalić, czy są takie wysokie bo ma nieoszczędny piec do wody lub kuchenkę elektryczną (nie gotuje wcale dużo) czy to są standardowe rachunki przy ogrzewaniu elektrycznym. Nie ma tam ciepłej wody z sieci ani ogrzewania. Wszystko na własną rękę.

W mieszkaniu nie jest wyjątkowo ciepło, ok. 21 stopni czyli przeciętnie. Dla siostry to za mało, chce zwiększyć temp ale przy takich rachunkach.. nie wie - co robią źle?

Edytowano przez Uncivilised

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Uncivilised napisał:

To dużo by było tych właścicieli domów jak jest tylu użytkowników kafeterii 😂 😮 

A jak ogrzewasz mieszkanie? Bo jak elektrycznie i samemu to jakoś niemożliwe, że tak mało płacisz na okrągło. Napisz jaki masz piec do grzania wody i do ogrzewania domu, czy samodzielnie ogrzewasz czy masz jakieś centralne z sieci?

Rejon Wrocław

Rachunki dotyczą siostry i próbujemy razem ustalić, czy są takie wysokie bo ma nieoszczędny piec do wody lub kuchenkę elektryczną (nie gotuje wcale dużo) czy to są standardowe rachunki przy ogrzewaniu elektrycznym. Nie ma tam ciepłej wody z sieci ani ogrzewania. Wszystko na własną rękę.

W mieszkaniu nie jest wyjątkowo ciepło, ok. 21 stopni czyli przeciętnie. Dla siostry to za mało, chce zwiększyć temp ale przy takich rachunkach.. nie wie - co robią źle?

Posiadam logotermy z miejskiej ciepłowni każdy ma Indywidualna.  Pilnuje bo mamy elektryczny takie termostat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Ciekawski.94 napisał:

Posiadam logotermy z miejskiej ciepłowni każdy ma Indywidualna.  Pilnuje bo mamy elektryczny takie termostat

Czyli 150-200 za msc, tj. 300-400 zł to wychodzi u ciebie całkiem niedużo. Siostra bez grzania miała w tym roku minimum 540-600 zł na dwa miesiące.

Czekam na kolejne wpisy, może ktoś też płaci tak dużo? Ciekaw jestem jak ocieplenie budynku wpływa na rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że to nie jest dużo. Takie grzejniki na prąd potrafią sporo wyciągnąć. A i komputer swoje bierze. Także na moje jest ok 🙂 Zawsze możesz pomyśleć o zmianie operatora. Teraz ich sporo np. E.ON. Popatrz jak u innych kształtują się ceny i porównać. A jako ciekawostkę zostawiam namiar na ten artykuł - skąd się bierze prąd https://eon.pl/dla-domu/portal-o-energii-dla-domu/skad-sie-bierze-prad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×