Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monikadekiel

Jaki prezent dla 7-8 latki pod choinkę?

Polecane posty

Mam problem, bo do świąt zostało mało czasu, A ja w dalszym ciągu nie wiem co mam kupić córce pod choinkę żeby była zadowolona. Wiem, że chce dostać tablicę magnetyczną. Zawsze dostaje prezenty na święta do ok. 500zl. Tablicę kupię za 100... zostaje 400. Coś tam mówiła o jakimś interaktywnym kotku albo coś, ale ja wiem, że ona się tym bawić nie będzie. Przeważnie chce jakąś zabawkę, którą pobawi się pierwszego dnia, a później tylko leży... mówiła coś o yoyo pandzie- okej, ale to wg mnie zabawka dla dziecka 3 latka. Córka lubi różne prace manualne, lubi coś tworzyć... na pewno jej kupię zestaw do robienia magnesow na lodówkę, ale co jeszcze? 

Ja nie mam pomysłu... może coś doradzicie? Co wy kupujecie swoim córką w tak dziwnym wieku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić coś, co ją zainteresuje na dłużej. Może jakiś keyboard edukacyjny byłby trafionym pomysłem. Teraz Casio ma bardzo dobre i niedrogie instrumenty dla początkujących. Jest nowa seria super brzmiących keyboardów CT-S i LK-S lub wybrać coś ze starszej linii jeżeli miałoby być taniej. Proponowałbym w tym kierunku pójść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×