Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Świadek Jehowy 1990

Poznam Siostrę Świadka Jehowy

Polecane posty

Witam :) Pewnie znajdzie się wielu takich którzy zaczną na mnie naskakiwać, zresztą pewnie nie tylko na mnie ale i na organizację, bo to normalka na takich forach... W każdym bądź razie jeśli ktoś będzie miał na celu jedynie pozostawienie po sobie jakiejś ciętej riposty czy ironicznej wypowiedzi to nie musi tego robić a jeśli już to ma go usatysfakcjonować bardzo, to niech sobie pisze, ale mnie to i tak nie ruszy ;] Mam więc nadzieję, że jacyś Świadkowie Jehowy siostry tu zaglądają :) Zacznę więc od tego że mam 31 lat i należę do tej wiary, jednak trochę czuję się samotnie. Mam przyjaciół w zborze, jednak chodziłoby mi o znalezienie kogoś więcej niż tylko przyjaciółki. Jeśli więc są tu Świadkowie Jehowy siostry to bardzo prosiłbym o kontakt :) Można pisać na gg:74464062  Lub maila: mateuszsmigielski0@gmail.com Dodam jeszcze że jestem z Gdańska :) Pozdrawiam wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Świadek Jehowy 1990 napisał:

Witam 🙂 Pewnie znajdzie się wielu takich którzy zaczną na mnie naskakiwać, zresztą pewnie nie tylko na mnie ale i na organizację, bo to normalka na takich forach... W każdym bądź razie jeśli ktoś będzie miał na celu jedynie pozostawienie po sobie jakiejś ciętej riposty czy ironicznej wypowiedzi to nie musi tego robić a jeśli już to ma go usatysfakcjonować bardzo, to niech sobie pisze, ale mnie to i tak nie ruszy ;] 

Cześć, świetny wstęp.

Chciałem coś napisać o rowerach, ale się powstrzymam. 

Mam pytanie, co skłoniło się do wstąpienia w szeregi Świadków Jehowy? Naprawdę mnie to interesuje. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kasiakasia123 napisał:

GG już dawno nie ma 😉 i taki numer podajesz? Raczej to zmyślona oferta. Czego Świadek szukałby wśród Światusów?

Zabawne, że GG nadal funkcjonuje. 

23 godziny temu, Świadek Jehowy 1990 napisał:

Witam :) 

Pan z Jehowy pokazywał mi kiedyś na kartce Waszej gazetki wizję zbawienia i życia po śmierci z ludźmi ubranymi w dżinsy i lwami dokoła. Prawie jak w mieście grzechu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2021 o 16:53, kasiakasia123 napisał:

GG już dawno nie ma 😉 i taki numer podajesz? Raczej to zmyślona oferta. Czego Świadek szukałby wśród Światusów?

Szukam żony która jest Świadkiem Jehowy i która jest po chrzcie więc wśród światusów niczego nie szukam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×