Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Testowaniewiernosci

Testerzy wierności - która z was dziewczyny padła ofiarą tego procederu ?

Polecane posty

Witam . Zostałam paskudnie zmanipulowana przez podstawionego tzw testera wierności , wynajętego przez mojego męża aby nieetycznie zdobyć zakłamane dowody zdrady. Udając przyjaciela , zdobywając moje zaufanie , wiedząc doskonale , iż nie chce się z nikim spotykać zainscenizował spotkanie na którym się do mnie przytulił wbrew mojej woli , przy tej okazji inna osoba z biura detektywistycznego zrobiła zdjęcie . Moj maż mnie zdradzał od lat, miałam na niego dowody , chciałam je wykorzystać w sądzie . Często mnie zastraszał abym tęgi nie robiła bo pożałuje . Wiem ze to sprawka mojego męża . Chce tego dowieść .  Szukam kobiet w wieku 30-45 lat , które mają podejrzenia iż zostały tak samo zmanipulowane . Cała sytuacja miała miejsce poprzez zaproszenia od wielu miezczyzn na fb , kontakt pod pretekstem bycia wsparciem ,przyjacielem w trudnej sytuacji . Mężczyźni - testerzy wierności to młodzi , atrakcyjni , inteligentni mężczyźni ... dziwnym trafem nie wiadomo czym się zajmują , podróżują , stać ich na dobra materialne . Nie naciskający na relacje , ale natrętni w kontakcie . Jeśli miałaś podobną sytuacje napisz . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×