Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sysa2903

Sztuczne rzęsy plusy i minusy

Polecane posty

Witam postanowiłam poruszyć temat sztucznych rzęs miałam i kępki za 80zl i 7:1 za 200zl. Faktycznie jest wygoda makijaż już nie potrzebny aczkolwiek te droższe rzęsy bardzo osłabiają naturalne rzęsy. Gdzie może dojść do masowego wypadnięcia ich już tak miałam ale spokojnie odrastają po tygodniu tylko faktycznie są bardzo cieniutkie. Gdy delikatnie odrosły zrobiłam SB kępki wytrzymują do2tyg i nie obciążają tak naturalnej rzęsy ale toteż nie pomaga przy wzroście naturalnych. Tak więc po pozbyciu się wszystkich chciałam je wzmocnić. Nie kupowałam odżywek bito wyrzucenie pieniędzy w błoto uwaga kupiłam olej rycynowy cena 8.99zl . Nakładam na rzęsy już 6 dzień czystą szczoteczka do rzęs efekt zniewalający rzęsy są grubsze i zwiększa się ich objętość . Z obserwacji moich rzęs stwierdzam że szybko rosną . A byłam do tego sceptycznie nastawiona także olej rycynowy i żadnych w życiu sztucznych rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie planuje kupic wlasnie rzęsy, szykuje sie impreza pracownicza i chcialabym zalozyc, ale tak jednorazowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sie zastanawialam czy kępki, czy takie całe klasyczne.. mowisz , że kępki? A Łatwo sie je przykleja? które konkretnie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzialam wlasnie, no jak mowisz ze spoko, to zamowie, nie mam doswiadczenia z przyklejaniem, bede cwiczyc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7:1???? Szalona 😄 ja nosilam 2:1, uważam że na codzień to zadowalający efekt. Mi się trzymały wyjątkowo dlugo, moja kosmetyczka byla w szoku, pod tym względem jestem ewenementem. Mi nie przeszkadza jak są już przerzedzone. 1,5 miesiąca mam super efekt, po tym czasie widać już ubytki. Jeśli nie chcesz robić rzęs na stałe, możesz przyklejać sobie ardell codziennie, nie obciążają naturalnych rzęs i wieczorem je ściągasz, pozniej "pierzesz" i są jak nowe. Jedna para spokojnie skatrczy na kilka-kilkanaście użyć. Jak złapiesz wprawę to przyklejenie zajmuje pare sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo można robić z kępkami, 4 kępki i od razu fajniejszy kształt oka, bardziej podkreślone, i wygląda się bardziej wyraźnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robiłam rzęsy 3d ale potem mi moje wypadały i osłabły także żałuję. Wsparłam je oliwkami i mi wróciły do normy i teraz maluję niebieskim tuszem do rzęs firmy Eveline ;) oko wygląda meeeeegaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×