Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
uulakita

skąd szybki internet w Białymstoku ?

Polecane posty

Cześć wszystkim ja z takim szybkim pytaniem. Mieszkam od niedawna w Białymstoku i aktualnie rozglądam się za dobrą ofertą na internet ( najlepiej światłowód). Czy możecie polecić jakiś sprawdzonych dostawców działających w tym mieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam internet w Elpos ( kablówkę zresztą też). u mnie akurat światłowód jest ale z tego co wiem to nie jest on dostępny we wszystkich lokalizacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to prawda ELPOS to świetna firma. uulakita najlepiej to daj znać gdzie mieszkasz albo zadzwon do nich na infolinie i oni sprawdza czy u Ciebie jest światłowód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o dzieki za namiar na Elpos, juz do nich dzwoniłam i okazuje sie, ze rzeczywiście jest u nas światłowód 🙂 jak dobrze pojdzie to jeszcze w przyszłym tygodniu podpiszemy umowę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, uulakita napisał:

o dzieki za namiar na Elpos, juz do nich dzwoniłam i okazuje sie, ze rzeczywiście jest u nas światłowód 🙂 jak dobrze pojdzie to jeszcze w przyszłym tygodniu podpiszemy umowę 🙂

o bo to super informacje 🙂 w takim razie trzymam kciuki i daj znac za jakiś czas jak poszło. PS aktywacja usług następuje błyskawicznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle skleroza dała o sobie znać i zapomniałam napisać wcześniej 🙂 umowa podpisana, od kilku tygodni korzystam już z internetu. jest szybki, bezawaryjny a do tego niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Elpos mają fajną promocję z pakietami internetu, z którego wybierasz ten dopasowany w pełni do swych potrzeb. W dobie pracy i nauki zdalnej musieliśmy zwiększyć prędkość. Była to zmiana na lepsze, a rachunek nadal przystępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2022 o 22:52, azaliamag napisał:

W Elpos mają fajną promocję z pakietami internetu, z którego wybierasz ten dopasowany w pełni do swych potrzeb. W dobie pracy i nauki zdalnej musieliśmy zwiększyć prędkość. Była to zmiana na lepsze, a rachunek nadal przystępny.

no dokładnie tak jest, nie ukrywam, ze to także mnie przekonało do tego, by skorzystać właśnie z ich oferty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze, że wszystko udało się sprawnie ogarnąć, dopełnić formalności itd. teraz zostało tylko cieszyć się i korzystać do woli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×