Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julia1793

Medycyna estetyczna

Polecane posty

Cześć niestety kilka lat temu trafiłam na kiepskich lekarzy z zakresy medycyny estetycznej teraz próbuje to odkręcić czy według was dobrym lekarzem jest Przemysław Styczeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, drogie panie, jeżeli interesują was drobne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, to polecam doktor Agnieszkę Nowińska, która ma cudowne podejście do tematu. Wszystko dzieje się w przyjemnej lekkiej atmosferze. Osobiście korzystałam już dwa razy z zabiegu, ponieważ posiadam tzw. lwie zmarszczki, których teraz już nie widać!:) Ten gabinet oferuje różne zabiegi, np. powiększanie ust, stymulator tkankowy, wolumetrię, a także leczenie nadpotliwości:) Naprawdę polecam, to jest w Gdańsku, Jasień na ulicy Komedy 2. Nazywa się Neptunedent. Podam też bezpośredni numer do rejestracji: 459 452 305. Pozdrawiam wszystkie panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mega polecam dr Ewę Witnicką. Przyjmuje w Klinice Vitalea w Katowicach. Ma super podejście do tematu, nigdy nie robi zabiegów tak, żeby Pacjentka wyglądała sztucznie. Czasem nawet odmawia, jak ktoś chce powiększyć już wielkie usta ;)) robiłam u niej osocze na włosy i kwas na bruzdy nosowo-wargowe. Jestem mega zadowolona, kobieta ma doświadczenie i jest bardzo rzetelna. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×