Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
elaforbes

Tabletki Antykoncepcyjne pytanie

Polecane posty

Witam! Mam bardzo ważne pytanie. Mam 19 lat, i chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne w celu zabezpieczenia się przed ciążą. Słyszałam jednak, że po takich tabletkach zmienia się biust, słyszałam głównie, że on rośnie co nie jest problemem ale… chodzi o to że moim problemem kilka miesiecy temu były duże otoczki sutkowe, które zoperowałam i są teraz normalne, a wcześniej były zbyt duże. Bardzo chciałbym dowiedzieć się czy któraś z was po tabletkach zauważyła, że te otoczki wam się powiększyły? I sa wieksze niż przed stosowaniem tabletek?Nie chce ryzykować z tym, bo się nacierpiałam. Jeśli tak to jaką metodę antykoncepcji mam wybrać?:( cena nie gra roli. będę wdzięczna bardzo za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby każdej rósł biust po tabletkach to każda by brała XD to jest mit. Ogólnie strata kasy moim zdaniem, bo brałam kilka lat. Wolę metodę objawowo-termiczną na komputerze cyklu MyWay i mechaniczne zabezpieczenie w dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla każdej z nas co innego jest najlepsze. Możesz poczytać na stronce naturalna plodnosc pl tam jest wiele opcji, różnorodność możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to to, że cykle trzeba kontrolować i zapisywać. Pomocny w tym jest termometr owulacyjny Cyclotest MySense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sylwusia napisał:

Najważniejsze to to, że cykle trzeba kontrolować i zapisywać. Pomocny w tym jest termometr owulacyjny Cyclotest MySense

Nikt nie pytał o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×