Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Foko Loko

Zarejestrowani
 • Zawartość

  5093
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1951 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Foko Loko

  Okres a ciąża

  To zrób test ciążowy I sorry, ale w ciąży nie łaskoczą ani jajniki ani macica. Zgaga pojawia się pod koniec 2 trynestru. Ból brzucha i mdłości mogą być z nerwów, mdłości ze spadku cukru rano. Wzdęcia skę zdarzają. A testy owulacyjne robi się do pierwszego pozytywnego i skoro miałaś pozytywny to tym bardziej nie wiem czemu panikujesz. W ciąży nie występuje owulacja. Generalnie gdybyś wtedy zaszła, to teraz miałabyś jakiś 5-6 tydzień, zrób test ciążowy, skoro tak sobie wmawiasz i sama zobaczysz.
 2. Foko Loko

  Okres a ciąża

  Bo dostałaś okres. Okres wyklucza ciążę. Nie pękła gumka. To też wyklucza ciążę. Ile jeszcze?
 3. Ale łożysko się teraz utrzymuje tak długo, aż nie przestanie tętnić właśnie po to, żeby dziecko wzięło wszystko. Z kąpaniem też nie masz racji, bo dzieci się wyciera, więc one nie leżą brudne i śmierdzące na salach miałam dziecko w inkubatorze, pierwszy raz zostało wykąpane ponad 2 miesiące po porodzie, a nigdy nie było brudne.
 4. Jesteś dla niego tak ważna. To wkurzające, ale spróbuj od tej strony na to patrzeć.
 5. Odreagowuje. Czemu nie próbujesz go uspokoić tylko pozwalasz mu krzyczeć? On w ten sposób pokazuje Ci, że dla niego ważna jest Twoja obecność i że jej potrzebuje. Może zamiast szarpać się z nim o kolację czy coś, po prostu pobawcie się godzinę czy dwie, poświęć mu 100% swojej uwagi, niech wie, że jesteś dla niego. Taki wyszarpany czas to kijowy czas. Po tym czasie Waszej zabawy niech go przejmie mąż. Postawiłabym też na jakąś konkretną wspólną aktywność w weekend.
 6. Rejestrując się w urzędzie deklarujesz, że jesteś gotowa podjąć pracę. Ty nie jesteś, bo ciąża. Ubezpieczenie masz, bo masz. Mąż pracuje, to niech żonę utrzymuje
 7. Ale po co? W Polsce kobieta w ciąży ma z automatu ubezpieczenie zdrowotne, nie musi się nigdzie rejestrować.
 8. Foko Loko

  Apetyt na endorfiny

  No to tym bardziej nie była wina respiratora, bo wycie by zaalarmowało ją od progu, o ile wcześniej nie pobudziłaby sąsiadów. Sebastian pisał tam, że ratowali ją już wczesniej. Skoro na noc musiała się podłączać, to może bezdechy. A może serce nie dało rady. Respirator pompował, bo pisał, że działa, a pulsu nie było. To nie czas na teorie spiskowe. Ula była w bardzo ciężkim stanie pomimo tego, jak sama zaginała rzeczywistość pisząc, że będzie chodzić i że zajmie się sama Alą.
 9. Foko Loko

  Apetyt na endorfiny

  No to źle podejrzewasz. Bo Ula miała opiekunkę. A alarmy by wyły cały czas, także po przyjściu opiekunki.
 10. W Polsce cięzarne są mają ubezpieczenie do końca połogu.
 11. Foko Loko

  Bez makijażu

  Z makijażem na slubie to nie chodzi o tapetę, a o to, zeby na zdjęciach nie miec tłustej, świecącej skóry. Idziesz do makijażystki na próbny, mówisz, że ma być naturalnie i już.
 12. Nie musisz, to jeszcze dosć wczesnie na mocniejsze odczucia.
×