Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Foko Loko

Zarejestrowani
 • Zawartość

  5275
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1971 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Obecne zalecenia poparte badaniami mówią o 6m. Układ pokarmowy musi dojrzeć.
 2. Wczoraj już na spacer założyłam. Ale Twój jest jeszcze w gondoli, prawda? Ja mam syna z lutego zeszłego roku, to pierwszy raz ubierałam mu krótki rekaw jakoś w czerwcu. No ale tez widzisz, jaka jest temperatura wychodzisz koło 11, to inaczej świeci niż teraz o 16. Dziecko przebierasz dostosowując do temperatury. PS. Pajacyki ze stopami źke wpływają na napięcie mięśniowe.
 3. Skoro masz testy negatywne, to jakiej ciąży się doszukujesz?
 4. Taaaaaa i na pewno siedzi na kafe. Nie troluj babo.
 5. A Ty przestań trollować.juz widze 75latkę siedzącą na kafe.
 6. No jak 6 tydzień, to zwykle 6 tygodni od ostatniej miesięczki
 7. Cytomegalie bym jeszcze zrobiła. IgG i IgM. No bo nie do końca jest to potrzebne. Starać się możesz rok, a morfologia się zmienia. Będziesz powtarzać co miesiąc?
 8. Nie zobaczy. Zrób sobie w poniedziałek i w srodę (w tym samym labie i o tej samej porze) badanie betaHCG plus przy jednym, dowolnym dorzuc progesteron. Przyrost bety po 48h powinien wynosić minimum 66%. Przy becie ok. 1000 widać pęcherzyk, przy 10000 powinien być zarodek. USG zrobić można zawsze, ale na tym etapie raczej nic nie będzie widać.
 9. Co to za maniera mowienie, ze krzyczysz PO kimś? To normalne, że nerwy w niektorych momentach puszczą, nikt nie jest idealny. Ważne, że nie drze się cały czas i że widzi potem, ze to błąd
×