Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Foko Loko

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3801
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1476 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wystarczy jak dziecku się wytłumaczy, że są różne modele i mogą żyć jak chcą. Autorka robi dookoła domu z własnej woli.
 2. I tak wysoko jej dajesz. Ja nie dałabym więcej niż 30
 3. Serio myślisz, że zaszłabym w planowaną ciążę nie sprawdzając wcześniej w 100% swojego stanu zdrowia? I nie lecząc wszystkiego, co powinnam wyleczyć, skoro każda infekcja, każdy problem zdrowotny w moim przypadku może wpłynąć na kolejny przedwczesny poród? Dlatego w ciążę zaszłam po 5 miesiącach, a nie po 3, że chciałam być absolutnie pewna swojego zdrowia i dorobić dodatkowe badania. zmartwię Cię, ani bułek ani kotletów ani klusek nie jem codziennie
 4. No ja gotując w thermo przynajmniej nie mam cukrzycy
 5. No nie wiem, ale to był argument przeciw gotowaniu. Nie ma czasu gotować bo siedzi z dziećmi. Ja nie wiem czy dzieci w wieku 9 i drugie nie pamiętam, ale też coś koło tego, oczekują i potrzebują uwagi matki codziennie od 16 do nocy, ale widocznie się nie znam. Ja jak miałam 9 lat to spędzałam dnie czytając Pottera i rodzice mi potrzebni nie byli.
 6. No teraz już później, a Ty dalej na forum.
 7. Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to pisze głupoty W sumie ja się już nie dziwię, że Julka nie ma żadnej normalnej pracy. Podejrzewam, że tu ani konkretnego wykształcenia, ani umiejętności, więc zostaje siedzenie na garnuszku męża i robienie niby zleceń nie wiadomo z czego, plus te drobne poprawki krawieckie, które robiła.
 8. Może Ty powinnaś wziac etat na kafe? Płaciliby Ci za utrzymywanie ruchu na stronie. Tylko wyszłoby pewnie wkęcej niż 5h dziennie pracy. PS. Jest 15, czemu nie spędzasz czasu z dziećmi?
 9. Po kij wyciągasz tematy sprzed 3 lat, żeby ponarzekać i pokazać jak Tobie dobrze w UK? W Polsce większkść dzieci od 3 lat w górę jest w przedszkolach. To, że jakaś jedna mama ma wąty nie oznacza, że cała Polska tak uważa.
 10. Nie musisz mi odpisywać, jak Ci się nie podoba
 11. Jezu to nie była ocena Ciebie... chodziło mi o to, że Julka generalnie przyklaskuje każdej opinii, która zgadza się z twierdzeniem, że powinnaś nie pracować, mieć panią do sprzątania i zamawiać jedzenie. Julka zrozumiała temat, bo sama nie ma ochoty sprzątać ani gotować. Stąd sama przyklaskuje radom typu "przestań sprzątać" Rozumiesz teraz? Moja rada jest ciągle taka sama - rozmowa bez pretensji i rewizja układu, w którym żyjecie.
 12. Mieliśmy gości z całej Polski. Nocleg z soboty na niedzielę miała zapewniona rodzina - hotel nad salą weselną. Załatwiliśmy też zniżkę na nocleg z piątku na sobotę, ale to już każdy rezerwował sobie we własnym zakresie jak chciał. Znajomi też mieli zniżkę w tym hotelu.
 13. Julka przyklaśnie każdemu, kto nic nie robi. Pisałam - porozmawiaj z nim bez pretensji.
×