Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elaforbes

Tabletki antykoncepcyjne pytanie

Polecane posty

Witam! Mam bardzo ważne pytanie. Mam 19 lat, i chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne w celu zabezpieczenia się przed ciążą. Słyszałam jednak, że po takich tabletkach zmienia się biust, słyszałam głównie, że on rośnie co nie jest problemem ale… chodzi o to że moim problemem kilka miesiecy temu były duże otoczki sutkowe, które zoperowałam i są teraz normalne, a wcześniej były zbyt duże. Bardzo chciałbym dowiedzieć się czy któraś z was po tabletkach zauważyła, że te otoczki wam się powiększyły? I sa wieksze niż przed stosowaniem tabletek?Nie chce ryzykować z tym, bo się nacierpiałam. Jeśli tak to jaką metodę antykoncepcji mam wybrać?:( cena nie gra roli. będę wdzięczna bardzo za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, elaforbes napisał:

Witam! Mam bardzo ważne pytanie. Mam 19 lat, i chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne w celu zabezpieczenia się przed ciążą. Słyszałam jednak, że po takich tabletkach zmienia się biust, słyszałam głównie, że on rośnie co nie jest problemem ale… chodzi o to że moim problemem kilka miesiecy temu były duże otoczki sutkowe, które zoperowałam i są teraz normalne, a wcześniej były zbyt duże. Bardzo chciałbym dowiedzieć się czy któraś z was po tabletkach zauważyła, że te otoczki wam się powiększyły? I sa wieksze niż przed stosowaniem tabletek?Nie chce ryzykować z tym, bo się nacierpiałam. Jeśli tak to jaką metodę antykoncepcji mam wybrać?:( cena nie gra roli. będę wdzięczna bardzo za pomoc 

Nie chcę straszyć, ale one jeszcze wiele razy mogą się zwiększyć. Choćby przy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dodać, że dzieci mieć nigdy nie zamierzam i nie chce 

Edytowano przez elaforbes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

Nie chcę straszyć, ale one jeszcze wiele razy mogą się zwiększyć. Choćby przy ciąży.

Nie zamierzam absolutnie mieć dzieci. Nie będę ich mieć wiec no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

Nie chcę straszyć, ale one jeszcze wiele razy mogą się zwiększyć. Choćby przy ciąży.

Także pytam narazie jak jest przy antykoncepcji hormonalnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, elaforbes napisał:

Także pytam narazie jak jest przy antykoncepcji hormonalnej. 

Generalnie piersi się mogą zwiekszyć więc otoczki też. Troche szokujące, że lekarz Ci nie powiedział, choćby, że mogą się zwiększyć jak przytyjesz. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Foko Loko napisał:

Generalnie piersi się mogą zwiekszyć więc otoczki też. Troche szokujące, że lekarz Ci nie powiedział, choćby, że mogą się zwiększyć jak przytyjesz. 

Ale jak odstawię te antykoncepcję to te otoczki już pewnie się nie zmniejsza prawda ?:( jeśli tak się stanie ze piersi urosną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, elaforbes napisał:

Ale jak odstawię te antykoncepcję to te otoczki już pewnie się nie zmniejsza prawda ?:( jeśli tak się stanie ze piersi urosną? 

No nie. Nie zmniejszą się jak odstawisz anty.

Ale jak wiesz, że nie chcesz mieć dzieci i jesteś absolutnie przekonana, to najlepiej odłożyć kasę, skontaktować się z jakąś feministyczną organizacją i jechać za granicę na podwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Foko Loko napisał:

No nie. Nie zmniejszą się jak odstawisz anty.

Ale jak wiesz, że nie chcesz mieć dzieci i jesteś absolutnie przekonana, to najlepiej odłożyć kasę, skontaktować się z jakąś feministyczną organizacją i jechać za granicę na podwiązanie.

Wiem właśnie ale nie wiem ile na to odłożyć …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sofijja napisał:

zaczęłabym od wkładki dopochwowej diafragma Caya

Dziękuje bardzoooo za odpowiedz, poczytam o tym😊😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, elaforbes napisał:

Dziękuje bardzoooo za odpowiedz, poczytam o tym😊😊😊😊

Ma niższą skuteczność od prezerwatyw 😉 a to jest reklama. Płaca jej za wejście tu i podbicie tego we wszystkich możliwych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Foko Loko napisał:

Ma niższą skuteczność od prezerwatyw 😉 a to jest reklama. Płaca jej za wejście tu i podbicie tego we wszystkich możliwych tematach.

Ale się dałam nabrać. Dziękuje za info haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sofijja napisał:

to nie prawda 🙂 sama używam wkładkę Caya i jestem bardzo zadowolona. Nie ma niższej skuteczności i w dodatku nie pęka tak jak w przypadku prezerwatyw

Spytam ginekologa dziękuje za informacje 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×