Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasiakasia111

Zlobek mam racje a moze sie mylę???

Polecane posty

Pracuje w zlobku od 3 miesięcy . W grupie sa lacznie ze mną 4 opiekunki i pomoc. Dzieci w wieku 12-16miesiecy. W grupie jest najwiecej 18 dzieci. Na liscie figuruje 24.

Jest to nowy zlobek, sa w nim 3 grupy podzielone wg wieku dzieci. Ja ukonczylam studia, pracowalam w przedsskolu i dwoch zlobkach na zastepstwo za panie w ciazy wiec doswiadczenie mam. Wszeszie gdzie pracowałam bylam bardzo lubiana i nikt mnie nie krytykowal zarowno pracownicy jak i dyrekcja.dzidci tez mnie lubily. 

W moje grupie pomiedzy opiekunkami panowala zgoda i wspolne zdanie przez dwa miesiace. Ostatnio wszystkim puscily juz nerwy i wszyscy sobie powiedzieli całą prawde o innych w twarz. 

Ja i nazwijmy ją pani Agata (wymyslone imie) angazujemy sie duzo tj. Zgrywamy muzyke, organizujemy dzieciim jakies zabawy zajecia, zauwazylam ze sie tez uzupelniamy ona robi pewne rzeczy dobrze a ja inne dobrze i sie dogadujemy. Natomiast pani sylwia i pani ela nie dogafuja sie z nami, sa jakby zle ze dzieci do nas lgna, ze ktoa nam siada na kolana a nie do nich, maja o to pretensje zarzucaja nam ze my bierzemy 2 dzieci na kolana podczas gdy one niby biegaja po sali za innymi. 

One boją sie je karmic az im sie rece trzesa, szczegolnie ta sylwia caly czas panikuje ze ktos sie jej udlawi, a ela caly czas sie stresuje i chodzi po sali jak ochroniarz i mowi ze dba o bezpieczenstwo dzisci a my nie. 

Caly czas one dwie krzycza do nas dyktuja nam ze mamy robic tak jak one chca. 

Wczoraj zaczęły do mnie krzyczec i gdyby nie kamery w sali to poprostu chyba by mi cos zrobily i sie balam... Od dzis wzięłam l4 na tydzien i musze przemyslec co dalej bo widze tylko takie wyjscia 

1) ten tydzien l4 na garslo kolejne 2 tyg np na kregoslup  i szukac pracy w tym czasie wysylajac z domu cv 

3) po l4 isc do dyrektorki prosic ją o przeniesienie mnie do innej grupy... A jak sie nie zgodzi to sie zwolnic...? 

Powiedziec dyrektorce prawde? 

Tylko ona nie zrozumie mnie bo ta dyrektorka sama jest ostra, strosuje niewlasciwe zachowanie wobec pracownikow.. I nie jest zyciowa osoba wiec nie wiem czy ma sens jej moje tlumaczenie

 

Co byscie zrobily na moim miejscu? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne ze zmienic robote.. Nawet kakbys zmienilan grupe w przedszkolu to ndal z tymi Paniami bedziesz miala kontakt,nie ma nic bardziej wyniszczajacego psychicznie niz zle relacje ze wspolpracownikami i samym szefem. Do 30nabawisz sie nerwicy i tyle bedzie z Tw opieki nad dziecmi i angazowaniu sie w prace. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale caly czas mnie męczy jedno czy ciagnac to l4 czy poprostu isc zwolnic sie i do widzenia. Czy kombinowac i prosic o zmiane grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupić sobie słownik ortograficzny, oraz poprawnej polszczyzny.

Edytowano przez Ab_oriente_lux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kasiakasia111 napisał:

Ale caly czas mnie męczy jedno czy ciagnac to l4 czy poprostu isc zwolnic sie i do widzenia. Czy kombinowac i prosic o zmiane grupy

Poprostu sie zwolnij. Z twoich poprzednich postow jasno wynika, ze ty NIE CHCESZ pracowac wogole.  Pracujesz dlarego ze "maz" ci kaze i uwaza za darmozjada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×