Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BasiaStasia

Mam wątpliwości czy starać się o dziecko

Polecane posty

Hej. Jestem po rozwodzie i mam 36 lat. Ułożyłam sobie życie i jestem szczęśliwa. Mój partner bardzo chce dziecka. Ale mam obawy oboje jesteśmy już starsi . Do tego ja mam macicę dwurozna a to sprzyja poronieniom. On choruje na gruczął. Boję się komplikacji.  Raz już  poroniłam. Myślicie że  mimo problemów udałoby mi się zająć w ciążę  naturalnie? Przyjaciółka mówi mi żebym sobie darowała bo ona ma starsza mamę i to nie jest fajne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BasiaStasia napisał:

Hej. Jestem po rozwodzie i mam 36 lat. Ułożyłam sobie życie i jestem szczęśliwa. Mój partner bardzo chce dziecka. Ale mam obawy oboje jesteśmy już starsi . Do tego ja mam macicę dwurozna a to sprzyja poronieniom. On choruje na gruczął. Boję się komplikacji.  Raz już  poroniłam. Myślicie że  mimo problemów udałoby mi się zająć w ciążę  naturalnie? Przyjaciółka mówi mi żebym sobie darowała bo ona ma starsza mamę i to nie jest fajne... 

Pierwsze dziecko urodzilam w wieku 36 lat, drugie 38. Za stara na to nie bylam. Zajscie w ciaze to nie byl najmniejszy problem. Dzieci sa cudowne. Ty jednak sama musisz wiedziec czego chcesz od zycia i na co czujesz sie gotowa lub nie. Dla mnie wyglada to tak jakbys szukala wymowek by dzieci nie miec. Nie ma obowiazku by je miec. Jak sa problemy zdrowotne to idzie sie do lekarza a nie pyta o opinie na forum gdzie lekarzy jest defycyt. Kolezanka Ci mowi, ze nie jest fajnie miec strasza mame? Serio? Ile Ty masz lat by to byl dla Ciebie argument? To Ty jako matka bedziesz budowac swoja relacje z dzieckiem i od Ciebie wszystko bedzie zalezec. Jak czujesz sie stara majac 36 lat to majac 10 wiecej to juz chyba bedziesz mentalna staruszka. Nie chcesz miec dzieci to powiedz to partnerowi prosto w oczy. Takie rzeczy sie wie, czy chce sie byc rodzicem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedz. Wiesz może z tą starością jest tak , że po moich przejsciach z rozwodem dostałam depresjii.Potem zmarła moja mama moja największa podpora. i po tych przejściach mammniej siłay i nie czuje sie ani młoda ani pełna energii. choć z depresjii wyszłam i już nie biorę leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×