Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
joanna38

Mam 40 lat muszę być modna i elegancka

Polecane posty

Kobiety najbardziej mi zazdroszczą całej kolekcji pięknych "bezużytecznych" butów, które nosiłam od liceum, codziennie na ulicy, uczelni i w pracy. W pracy jestem kierowniczką całego biura i najwięcej mam eleganckich czółenek na wysokich szpilkach z modnym wąskim ciasnym noskiem w szpic, reszta na platformie i  peep toe. Większość moich szpilek jest nadal w idealnym stanie. Słyszałam, że takie buty są niezdrowe, ale co tam, przez ponad 20 lat noszenia nie miałam problemów z nogami. Teraz jestem na etapie  noszenia wykonanych na zamówienie wkładek i specjalnych H i K butów na niskim obcasie z szerokimi noskami, które dziewczyny w pracy nazwały "obuwiem dla szerokostopych kobiet". Eleganckie szpilki są wybulone w miejscu pogrubiałego haluksa, pękają od środka i bardziej nadają się teraz dla mnie do siedzenia niż chodzenia. Mam tzw. paluch koślawy nie zapewniający stopie odpowiedniego wsparcia i muszę mieć buty na niższym i szerokim bardzo stabilnym obcasie. W dodatku haluks jest cały pogrubiały, skóra szklista i zaczerwieniona, bardzo delikatna, wrażliwa na dotyk. Ale nie chcę i nie mogę ograniczać się do noszenia mało eleganckich butów i uzależniać się od nasilającego bólu. Szukam porady i pomocy, zwłaszcza dotyczącej pielęgnacji moich stóp i doboru butów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×