Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
misiak23

moja krotka historia zauroczen i przemyslen

Polecane posty

Wiecie, jak zawsze dzieje się u mn. zawsze zaku...e lub zaczyna mi się podobać ktoś dość szybko. nie potrzebuje dluzszej chwili, by poczuc cos do kogos. Wtedy każdego dnia mysle o tej osbie, chce się dla niej zmieniac, tak zewnętrznie: sniam wlosy, farbuje je, zmieniam styl. robie to zazwyczaj po to aby zapomnieć o kims, żeby odciąć się z tego rozdzialu, pokazac sobie samej ze koniec. psychicznie daje mi to spokoj. jednak wszystkie moje zauroczenia sa zazwyczaj jednostronne. czemu ja nie mogę się nikomu spodobać, żeby to ta osoba za mna biegala, żeby zalezalo jej na mnie. w moim zyciu nigdy nie miałam nikogo kto by lubil i robil w stosunku do mniej cops więcej. w...ia to ale tez cholernie boli. osoba ktroa zaczyna mi się podobac, sprawia ze zapominam o wszystkim, wszystkich problemach zmartwieniach, tylko wyyobrazam sobie co z nia robie i to tez sprawia ze zaczynam do niej czuc coraz więcej.

 ta historia będzie o dziewczynie, z która nie miałam nigdy bliżej styczności, jednak przez obsesje, która wpadłam, niszczy mnie to. pare razy z nia rozmawiałam, zwyczajnie a i tak robiłam z tg wielkie cos. mysle ze ona mnie nie lubila i tak, ale nie chcaialm tego do siebie przyjąć. dowiedziałam się dziś ze ma ona dziewczyne. z jednej strony się ciesze, bo za pewne jest szczesliwa, ale z drugiej strony czuje pustke. chcodzac do szkoły myslalm tylko by ja spotkać, zobaczyć, poobserwoac, stalkwoalam ja na aplikacjach spoleczniosciowych. spodobala mi się na zaboj, jednak ja jej nie. i nie jest to jej wina, tylko moja. sprawiłam, ze spodobala mi się w ten sposób. teraz czuje się pusta i glupia. potrzebuje kolejnej zmiany, czuje ze mnie to wykańcza. nie wiem co robic. dziś poczułam potrzebe zrobienia tatuażu, zaczynam wariować i mieć głupie pomysły. wielka zmianą było już to ze zaczela podobać mi się dziewczyna, normalnie zwariowałam na jej punkcie, zaczynam zastanawiać się czy moge być lesbijka… zaczynają brzydzić chłopacy, nie mysle i patrze na nich tak jak kiedyś. nie wiem co ja ze sobą zrobiłam, jestem przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×