Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam wszystkich czytających mam pewien problem między mną a moją kobietą.
Problem jest w straconym zaufaniu.... kobieta straciła do mnie zaufanie bo ja oklamalem
Ze nie pisałem z koleżanką A pisałem
Że ukrywalem wiele rzeczy przed nią i jej nie powiedziałem
Że chodzę z telefonem do łazienki i na papierosa i nie odbieram telefonów od ludzi przy niej
Wyciszam  telefon i jak dzwonię to przyciszam telefon.
Teraz muszę udowadniać że pracowałem w pewnej firmie u znajomego
Że to nie dziewczyna tylko mój szef
 I to nie żadna dziewczyna dzowni do mnie i że z żadną kobieta nie piszę.
Nie jestem święty i nawalilem  porządnie teraz mi wszystko wypomina. Tylko szczegół jest w w czymś innym 
Moja partnerka ma 41lat A ja mam 30 lat jesteśmy że sobą 7 miesięcy. Psuć się zaczęło jakieś  3 miesiące temu po moim kłamstwie pierwszym. Od tamtej pory boję się co kolwiek jej powiedzieć  lub pokazać. Awantura jest u nas co 2 dni i za każdym razem podnosi  rękę na MNIE i mnie poniza przychicznie i fizycznie  nie uderze  kobiety nigdy. Ale musiałem usunąć wszystkie kobiety z fb i z telefonu i cały czas wmawia  mi że pisze z jakimis lub one  do mnie. Kiedy piszą to odpisuje że mam kobietę wspaniała i że jestem szczęśliwy  i pokazuje jej to i tak jest oto awantura że co mnie znia łączy itp... lub  ciocia zadzwoniła  do mnie z życzeniami A ona że jakaś ... dzwoni i ja zdradzam już i znów to samo. Wyjście z domu sam lub  do kolegi to już mogę zapomnieć. A jak do niej faceci wydzwaniaja  i ma pełno ich na telefonie to jest dobrze i ona nie ma do zrzucenia sobie nic. Co wy przesto  rozumiecie
Bo ja sam nie wiem co myśleć otym
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Bądźmy szczerzy, najlepiej byś jak najszybciej odciął się od takiej kobiety. 

Z tego co napisałeś znęca się nad tobą fizycznie i psychicznie, a do tego nie możesz z żadną inną kobietą pisać, czy to koleżanką, czy nieznaną jej kobietą, to już jest toksyczny związek.

(Chyba że naprawdę ci na niej zależy, w tedy porozmawiaj z nią o tym, a jeśli nic się nie zmieni to zerwij z nią i tyle, nie ma co siedzieć w takim związku.)

Edytowano przez Vveegas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wiele razy. Dziś znów była awantura że nie miałem połączenie nie odebranego od kolegi bo uważa że to jest kobieta u znów dostałem w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Piotr69 napisał:

Rozmawiałem wiele razy. Dziś znów była awantura że nie miałem połączenie nie odebranego od kolegi bo uważa że to jest kobieta u znów dostałem w twarz

Więc jak najszybciej przerwij taki związek, masz 30 lat, więc jeszcze nie będzie tak trudno znaleźć partnerki, a im dłużej będziesz w aktualnym toksycznym związku tym gorzej będzie. Ponieważ doświadczenia z poprzedniego związku mogą utrudnić nawiązanie nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×