Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy któraś z was podaje swoim maluchom te kropelki Multilac? Mój syn ma 3 miesiące i chciałabym wspierać jego mikrobiom w tym okresie zimowym, bo pogoda nie rozpieszcza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My używamy, właśnie dziś skonczyla nam się buteleczka. Ja kupuje na allegro z apteki w opakowaniu po 2 szt. Mój syn ma 6 miesięcy a te 2 butelki używamy od ok. 15 stycznia. Zaczęliśmy używać po antybiotyku, wcześniej mialam jakieś inne, ciężko określić na ile są skuteczne, ale na plus jest na pewno opakowanie z pipetą i tak jak mówię poniżej 30 zł kupuje dwie buteleczki tzn cena jest ok tak samo wydajność. Kiedyś czytalam który probiotyk dla niemowląt jest najlepszy i niby ten miał dobre opinie, bo to chyba probiotyk i synbiotyk w jednym i posiada najwięcej szczepów bakterii z dostepnych na rynku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ja podaje i też zawsze kupuje te dwupaki, taniej wychodzi. Moje dzieci mają alergie na bmk, a multilac ich nie zawiera, dlatego sie na niego zdecydowałam. Poza tym dzięki tej technologii MURE, bakterie są zabezpieczone przed kwasem żołądkowym i docierają dokładnie tam, gdzie powinny, do jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×