Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nowa_Koleżanka

Fałszywa koleżanka

Polecane posty

Cześć. Jestem tu nowa. Potrzebuję się wygadać. 

Mam koleżankę z którą pracuje... Niestety jest bardzo fałszywą osobą. Muszę z nią żyć w dobrych stosunkach bo jest asystentką prezesa... Jednak bardzo mnie to męczy. Ona ludziom tak pięknie mówi a za plecami obgaduje. Nieraz sama to słyszę. Na pewno obgaduje też mnie... Teraz jeszcze do korpo wrócił nasz kolega z działu... I ona mu tak słodzi... Wchodzi mu, a potem na niego gada. W ogóle wiem, że się nie cieszy że wrócił. 

A mnie przy nim też niezadobrze traktuje... Co robić, jak się zachować. 

Teraz rozdziela obowiązki, myśli że wszystko jej wolno. Ta sytuacja mnie dobija. Co robić? 

Może iść na mniejszy etat to nie będę musiała tego codziennie oglądać...? 

Proszę o porady... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nowa_Koleżanka napisał:

Cześć. Jestem tu nowa. Potrzebuję się wygadać. 

Mam koleżankę z którą pracuje... Niestety jest bardzo fałszywą osobą. Muszę z nią żyć w dobrych stosunkach bo jest asystentką prezesa... Jednak bardzo mnie to męczy. Ona ludziom tak pięknie mówi a za plecami obgaduje. Nieraz sama to słyszę. Na pewno obgaduje też mnie... Teraz jeszcze do korpo wrócił nasz kolega z działu... I ona mu tak słodzi... Wchodzi mu, a potem na niego gada. W ogóle wiem, że się nie cieszy że wrócił. 

A mnie przy nim też niezadobrze traktuje... Co robić, jak się zachować.  

Teraz rozdziela obowiązki, myśli że wszystko jej wolno. Ta sytuacja mnie dobija. Co robić? 

Może iść na mniejszy etat to nie będę musiała tego codziennie oglądać...? 

Proszę o porady... 

Przede wszystkim ty nie obgaduj, a zwłaszcza jej nie obgaduj. Takie osoby bardzo chętnie sobie znajdą ofiarę czy innego lamusa który im wszystko powtórzy. Z doświadczenia wiem, że nawet najlepsza koleżanka może wygadać wszystko takiej jędzy i często tak właśnie robi. No i jak przejmujesz się obgadywaniem to tym bardziej jesteś ciekawszym obiektem rozmów.

Co ci radzę? Zmień nastawienie. W pracy nie masz koleżaneczek i kumpli od serca- to są współpracownicy. Jedyne do czego jesteś zobowiązana to aby dbać o relacje zawodowe z tymi ludźmi.

Skoro pracujesz w korpo to nie powinnaś mieć większego problemu ze zmianą pracy- tak ludzie robią:)

Ps. A tak na serio jak nie płacą ci milionów to polecam mniejszą firmę. Sama pracowałam w korpo i bez problemu znalazłam firmę która zapłaciła mi o wiele więcej

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×