Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AnielKa

Ślub od pierwszego wejrzenia 7

Polecane posty

Nowy sezon od dziś na pleyerze. Jest i nowa ekspertka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się para która wzięła ślub jako pierwsza? Niestety nie mam możliwości na razie obejrzeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, gryzelka1998 napisał:

Super, że ślub w pierwszym odcinku a nie że trzeba czekać

Też tak sądzę, aczkolwiek u panny młodej wyczuwam Kasia vibe i nie odciętą pępowinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, WarszawskaLALA napisał:

Jak nazywa się para która wzięła ślub jako pierwsza? Niestety nie mam możliwości na razie obejrzeć 

Agnieszka i Kamil. Na ig malamizii i borkowski.94

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że odświeżony format i nowa ekspertka, pozytywne wrażenie na mnie zrobiła zobaczymy jak dalej. Pierwszą parę też oceniam dobrze, nie każdy kto ma dobry kontakt z mamą ma toksyczną relację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AnielKa napisał:

Też tak sądzę, aczkolwiek u panny młodej wyczuwam Kasia vibe i nie odciętą pępowinę. 

Zgadzam się... i nie chodzi wcale o po prostu "dobrą relację z mamą", ale spotykanie się z mamą codziennie/co drugi dzień 😮 dla mnie to dziwne... ale może to ja jestem inna 😉 mam prawie 33 lata, wymieniam z mamą SMSy, dzwonimy do siebie, ale a) nie codziennie, b) widujemy się raz na jakiś czas i uważam, że mamy b. dobry kontakt, paradoksalnie dużo lepszy odkąd w wieku ok. 20 lat (moich) przestałyśmy mieszkać ze sobą. Wtedy przyjemnie jest opowiedzieć sobie nawzajem co u nas, pobyć ze sobą... A codziennie nawet nie miałabym jej co opowiadać, aż tyle się w moim życiu nie dzieje. Przynajmniej mam przyjemność z odwiedzenia mamy, czy zaproszenia jej do siebie, bo gdybym widywała się z nią codziennie, to tak naprawdę niewiele zmieniłoby się w porównaniu z czasem kiedy mieszkałam z nią kilkanaście lat temu...  

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje ,że to taka córeczka mamusi.Razem wracają z pracy,spotykają się po,blisko mieszkają.Dla mnie to zalatuje trochę toksycznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawny wpis Agnieszki na ig sugeruje, że związek nie przetrwał. Nie zdziwiłoby mnie to. Ona w pierwszym odcinku zachowuje się trochę jak Iga, nawet odchodząc od ołtarza pozwoliła sobie na tekst: "dzisiaj jeszcze możesz decydować". W stresie mówi się różne rzeczy, wiadomo, no ale zazgrzytało.

U Kamila, nazwanego przez swoich bliskich "panem prezesem", czuć piniondz. Choć prezesem nie jest, możliwości w życiu ma dużo większe niż statystyczni Kowalscy i korzysta z tego. Nie wydaje mi się, żeby chciał się naginać pod dyktando kobiety, o której nawet siostra powiedziała, że mąż nie będzie miał z nią lekko. 

Z wyglądu oboje są raczej na podobnym poziomie. Z tym, że Kamil sprawia wrażenie bardziej zadbanego, "odstawionego" także na co dzień. Naturalność oraz styl noszenia się Agnieszki niekoniecznie musi się podobać.

Pożyjemy, zobaczymy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo ktoś usuwa wątki o ślubie. No Pan Piotr pokazuje coraz więcej na miejscu Dorotki już by mnie tam nie było. Odzywa się bez szacunku do niej. Ona jest w tym wszystkim pogubiona bo po prostu facet nijak nie pasuje do niej. Ona medytuje a on komentuje to że Dorotka siedzi i rozmyśla. I chyba liczył na coś więcej a tu widac związek nie skonsumowany. Reszta par też według mnie marne szanse ma. Kamil i Agnieszka czegoś tam brakuje. Powinni zająć się sobą a nie znajomymi no i ta mama i jej gadki o śnie 🤣🤣🤣 a trzecia para wydaje mi się że tam coś wydarzyło się więcej i nie chcą mówić przed kamerami. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jedo_wa napisał:

Oooo ktoś usuwa wątki o ślubie. No Pan Piotr pokazuje coraz więcej na miejscu Dorotki już by mnie tam nie było. Odzywa się bez szacunku do niej. Ona jest w tym wszystkim pogubiona bo po prostu facet nijak nie pasuje do niej. Ona medytuje a on komentuje to że Dorotka siedzi i rozmyśla. I chyba liczył na coś więcej a tu widac związek nie skonsumowany. Reszta par też według mnie marne szanse ma. Kamil i Agnieszka czegoś tam brakuje. Powinni zająć się sobą a nie znajomymi no i ta mama i jej gadki o śnie 🤣🤣🤣 a trzecia para wydaje mi się że tam coś wydarzyło się więcej i nie chcą mówić przed kamerami. 

„Wchodzę do domu, patrzę, Dorotka siedzi na podłodze..” 🤣👌🏻

Pyśka tak fuka o wszystko na tego Adama, że aż przykro patrzeć. Następni niedobrani. 

Agnieszka z tym swoim mąż mąż mąż mąż jakby mąż nie miał imienia też jest dobra. 

Edytowano przez Makaraka
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma wcześniejszego wątku o "Ślubie.." chyba skasowali... Dla mnie Piotr to porażka.. po takim zachowaniu jakie pokazał we wczorajszym odcinku już dawno by mnie przy nim nie było. A ta sierota Dorota jeszcze go przytula - bo on tak chce... 

Agnieszka jest mega irytująca z tym "mężem".. i te ciągłe spotkania z rodziną, znajomymi - jakby nie potrafili być tylko we dwoje..

Patrycja, wydaje mi się od początku jest cięta na Adama. Co by nie zrobił, o co by nie zapytał, to jej To przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Ponus napisał:

Gdzie ogladnac online nowy odcinek 

Player TVN są odcinki tydzień wcześniej niż w tv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, kiedy jeszcze 6 sezon był w rozkwicie, ktoś tu na kafe pisał, że już nakręcili kolejny sezon. Ta osoba twierdziła, że jest z otoczenia któregoś z uczestników i stąd wie, że odbywały się tam takie inby, że aż musiała interweniować policja. 😮 Oczywiście tego wątku już nie ma... Ktoś kojarzy coś więcej?! 😄 Jak oglądam tę edycję, to im dalej w las, tym bardziej się zastanawiam, o którą parę mogło chodzić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kobita Wonsz napisał:

Słuchajcie, kiedy jeszcze 6 sezon był w rozkwicie, ktoś tu na kafe pisał, że już nakręcili kolejny sezon. Ta osoba twierdziła, że jest z otoczenia któregoś z uczestników i stąd wie, że odbywały się tam takie inby, że aż musiała interweniować policja. 😮 Oczywiście tego wątku już nie ma... Ktoś kojarzy coś więcej?! 😄 Jak oglądam tę edycję, to im dalej w las, tym bardziej się zastanawiam, o którą parę mogło chodzić

 

Chodziło o to, że ten chłopak był mlody i podejrzenie było że poszedł dla szpanu. Ja obstawiam Adama i ta jeb.nie.ta patrycje czy jak jej tan nie wiem. Kamil z tą swoją nie są raczej patologiczni. A tamta to wystarczy popatrzeć. I teksty jje głupiej siostry na ślubie "ja sobie sprawdzę Adama" "nie będzie miał tak latwo". Oesus bo żal.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, azx napisał:

Chodziło o to, że ten chłopak był mlody i podejrzenie było że poszedł dla szpanu. Ja obstawiam Adama i ta jeb.nie.ta patrycje czy jak jej tan nie wiem. Kamil z tą swoją nie są raczej patologiczni. A tamta to wystarczy popatrzeć. I teksty jje głupiej siostry na ślubie "ja sobie sprawdzę Adama" "nie będzie miał tak latwo". Oesus bo żal.

Adam pewnie kroił ogórka nie w taki sposób jak Pyśka lubi i policja musiała interweniować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Makaraka napisał:

Adam pewnie kroił ogórka nie w taki sposób jak Pyśka lubi i policja musiała interweniować

No dokładnie 🤣 albo pomieszał herbatkę dla damy w lewo 3 razy a nie 7 razy w prawo. Laska Masakra.. Znerwicowana, z jakimiś problemami osobistymi i pcha się do ślubu i eksperci.. którzy ją biorą jako materiał na żonę. Przepis na porażkę gotowy.

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Makaraka napisał:

„Wchodzę do domu, patrzę, Dorotka siedzi na podłodze..” 🤣👌🏻

Pyśka tak fuka o wszystko na tego Adama, że aż przykro patrzeć. Następni niedobrani. 

Agnieszka z tym swoim mąż mąż mąż mąż jakby mąż nie miał imienia też jest dobra. 

Dorotka jest po prostu że trzy levele wyżej niż Piotrek. Nie ta częstotliwość wibracji  🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azx napisał:

No dokładnie 🤣 albo pomieszał herbatkę dla damy w lewo 3 razy a nie 7 razy w prawo. Laska Masakra.. Znerwicowana, z jakimiś problemami osobistymi i pcha się do ślubu i eksperci.. którzy ją biorą jako materiał na żonę. Przepis na porażkę gotowy.

Chyba ja wybrali tylko żeby oglądalność podnieść 🤣 ta laska to jakaś psycholka...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta głupia siostra pyśki z tekstem na weselu że ona na razie nie będzie dla niego mila bo musi go przetestować, niech sobie siostrzyczkę testuje, przemądrzałe niunie a same niewiele mają do zaoferowania. Szkoda tego Adama bo widać że spokojny chłopak, chce dobrze, ale trafił na wariatkę którą miłe gesty doprowadzają do szału, właściwie wszystko ją wkurza. 

Dorotka to taka dorotka sierotka, nie znosi emocji, od razu się w sobie zamyka i obraża jak 5 letnie dziecko. Nie mogę już patrzeć na tą jej kwaszoną minę. Ona nie zna innych relacji, bo pomimo 30 lat, nie była w żadnym poważnym związku poza związkiem z rodzicami którzy chuchali i dmuchali żeby Dorotce włos z głowy nie spadl, dlatego dziewczyna jest w szoku że ktoś może podnieść głos albo się jej mocniej sprzeciwić. Piotrek z początku wydawał się spokojny a to też jakiś dziwak. Seks powinien być po tygodniu znajomosci, dzieci już mają wybrane imiona, plan rozpisany na następny rok. Spodobała mu się na początku dorota bo sprawiala wrażenie uległej, a tu się okazuje że niekoniecznie. Plan mu się wali i nerwy ponoszą. 

Agnieszka zachwycona że ma męża, nie ważne jaki by był, ważne że MĄŻ. Zachowanie jej i jej matki w pierwszym odcinku już pokazało jakie te kobiety mają ciśnienie na ślub i że to dla nich najważniejszy cel życia. Odnoszę wrażenie że Kamilowi średnio się podoba agnieszka, widać co to za rodzina, jaki mają status i jakość życia. Nie pasuje mi tam agnieszka, ani do Kamila ani do jego znajomych ani do tej rodziny 

 

  • Like 6
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na FB sąsiadka Kamila już pisała,że widuje go od jakiegoś czasu z nową dziewczyną i to taka w jego stylu,czyli bardzo zrobioną.A ktoś kto niby zna tą dziewczynę napisał,że to prawda i to laska za którą trzeba biegać,a nie odwrotnie (czyli jak teraz Aga za Kamilem).

Edytowano przez Arbuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Arbuz napisał:

Na FB sąsiadka Kamila już pisała,że widuje go od jakiegoś czasu z nową dziewczyną i to taka w jego stylu,czyli bardzo zrobioną.A ktoś kto niby zna tą dziewczynę napisał,że to prawda i to laska za którą trzeba biegać,a nie odwrotnie (czyli jak teraz Aga za Kamilem).

Noooo ustalmy ze Aga przy Kamilu jego siostrze i ziomkach to jak uboga krewna. I jasne, że warto być zawsze sobą ale No w tym wypadku to że sobą nie gra

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotr to toksyk i tyran. Scena w markecie mnie zmroziła. Podziwiam Dorotę za jej opanowanie, za to, że potrafi w spokoju wysłuchać tych jego tyrad i próbować z nim rozmawiać. Mnie by zaraz nerwy rozsadziły. Okropny facet. 

Adama mi trochę szkoda, widać, że się bardzo stara. Pyśkę na początku też lubiłam, ale jak naskoczyła na Adama przy robieniu mizerii i potem jak się zachowywała na obiedzie ze swoją mamą, to mnie zaskoczyło.

Agnieszka i Kamil - nudna i niedobrana para.

Edytowano przez lukrecjowy.cukierek
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2022 o 07:40, azx napisał:

Noooo ustalmy ze Aga przy Kamilu jego siostrze i ziomkach to jak uboga krewna. I jasne, że warto być zawsze sobą ale No w tym wypadku to że sobą nie gra

Zwyczajnie woli dziewczyny w innym typie. W stylu jego siostry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2022 o 06:56, Arbuz napisał:

Na FB sąsiadka Kamila już pisała,że widuje go od jakiegoś czasu z nową dziewczyną i to taka w jego stylu,czyli bardzo zrobioną.A ktoś kto niby zna tą dziewczynę napisał,że to prawda i to laska za którą trzeba biegać,a nie odwrotnie (czyli jak teraz Aga za Kamilem).

a ja myślę że to fejk wymyślony po to żeby przytuszować tą wtopę jego siostry która dodała stories z jakiejś imprezy gdzie Kamil był z Agnieszką.

Ktoś tam się  jeszcze dopatrzył że Agnieszka ma zdjęcie zrobione w jednym z włocławskich salonów kosmetycznych bo widać jakąś charakterystyczną sofę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na decyzjach pewnie powiedza tak ale na dłuższą metę tego nie widzę. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra Kamila wrzuciła zdj z tego samego miejsca co ta hrabin.ka którą podejrzewają o bycie nową dupą kamila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil dodał zdjęcie z jakiejś kolacji, obok widać ręce dziewczyny z długimi, różowymi paznokciami. Nie mogę się dopatrzeć paznokci na zdjęciach które wrzuciła Aga ale jakoś mi do niej nie pasują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WarszawskaLALA napisał:

Kamil dodał zdjęcie z jakiejś kolacji, obok widać ręce dziewczyny z długimi, różowymi paznokciami. Nie mogę się dopatrzeć paznokci na zdjęciach które wrzuciła Aga ale jakoś mi do niej nie pasują 

to tej typiarki własnie, nie agi na 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×