Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziki wonsz

Pytanie do fanów pissing i nie tylko

Polecane posty

Witam
Pytanie głównie do fanek pissingu. Co Wam się w tym podoba? Zapach moczu czy coś niewyjaśnionego? Pytam ponieważ interesuję się ostatnio feromonami a jak wiadomo w moczu występuje dużo związków tego typu. Może wielbiciele tego typu wrażeń wyczuwają podświadomie feromony stąd taki fetysz?
Sam zacząłem sprawdzać zapach swojego moczu i w okresie kiedy dbałem ogólnie bardzo dobrze o swoje zdrowie i czułem się bardzo dobrze zapach mojego moczu zrobił się przyjemny, jakby lekko słodki, interesujący, że tak powiem. Przeczytałem niegdyś o pewnym gatunku małp które w okresie godowym nacierają się własnym moczem i zrobiłem coś szalonego, zrobiłem podobnie haha. Natarłem się swoim moczem, przedramiona, włosy i trochę klatę. Zapach moczu zmienił się jeszcze bardziej. Obserwowałem wtedy reakcję kobiet i wydawały się być bardziej zainteresowane, częściej nawiązywały kontakt wzrokowy i chciały wchodzić w interakcje. Nie zauważyłem, żadnej reakcji od kobiet ani żadnego grymasu świadczącego o tym, że brzydko pachnę.
O co w tym chodzi? Wiadomo, że wśród zwierząt, każdy samiec ma swój specyficzny zapach, nieraz cuchnie moczem po prostu, mimo to, samicy jakoś to nie przeszkadza w kopulacji wręcz przeciwnie, gdyby samiec pozbył się swojego zapachu to samica pewnie nie była by nim zainteresowana.
A jak jest wśród ludzi? Czemu pozbywamy się własnego zapachu? Dlaczego higiena nakazuje częste mycie i częstą zmianę bielizny?
Wchodząc do męskiej toalety ewidentnie tam cuchnie. Ale zapach moczu indywidualnego faceta jest specyficzny i dużo zależy od trybu życia. Trzeba po prostu dbać o siebie aby nie śmierdział amoniakiem,
Jakie macie odczucia co do zapachu moczu czy też potu swojego faceta? Jest odpychający czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 
 

48 minut temu, Wima napisał:

Dobrze się czujesz?

Nie za bardzo rozumiem czemu pytasz mnie o moje samopoczucie?
Czy dla Ciebie osoby które lubią pissing lub urynoterapię  "nie czują się dobrze "?

Pytanie było proste. Przeczytaj jeszcze raz. Nie pisz nic jeśli nie masz własnego zdania. 

48 minut temu, Wima napisał:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×