Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nuda_1989@o2.pl

Zgolone i narysowane brwi

Polecane posty

Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Interesuję się fryzurami emo tak zwane big scene hair i zauważyłam że dość dużo dziewczyn na zgolone I narysowane brwi. Nie krytykuję was broń Boże. Zastanawiam się jedynie dlaczego i czym wy dziewczyny się motywowałyście. Mnie co zabrzmi dziwnie, ale bardzo mi się podobają takie brwi pod grzywką. Ba! Bardzo mnie jarają i sama bym chciała, ale boję się reakcji otoczenia. Pytam was które już takie mają, bo pewnie sa takie jak zareagowały wasze koleżanki i przyjaciółki na takie brwi. Czy "czuje" się takie brwi i jakie to uczucie mieć takie brwi pod grzywką? Proszę dziewczyny o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flex
5 godzin temu, nuda_1989@o2.pl napisał:

Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Interesuję się fryzurami emo tak zwane big scene hair i zauważyłam że dość dużo dziewczyn na zgolone I narysowane brwi. Nie krytykuję was broń Boże. Zastanawiam się jedynie dlaczego i czym wy dziewczyny się motywowałyście. Mnie co zabrzmi dziwnie, ale bardzo mi się podobają takie brwi pod grzywką. Ba! Bardzo mnie jarają i sama bym chciała, ale boję się reakcji otoczenia. Pytam was które już takie mają, bo pewnie sa takie jak zareagowały wasze koleżanki i przyjaciółki na takie brwi. Czy "czuje" się takie brwi i jakie to uczucie mieć takie brwi pod grzywką? Proszę dziewczyny o pomoc.

Co to są brwi pod grzywkę? Nie wiem co to znaczy według Ciebie. Sama mam lekko zakryte grzywką bo mam wysoki łuk.Jak skrócę  grzywkę to są widoczne.
Wyrywanie czy golenie już nie jest takie popularne. Ale jak łuk brwiowy jest np. wysoko, a zarastają  brwi niżej, wtedy rozumiesz, usuwa się pęsetą te włoski. 

Edytowano przez Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×