Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamaa19

Krępujący problem

Polecane posty

Hej, mam krępujący problem z którym nie mogę sobie poradzić i pomyślałam że wy mi pomożecie. Nie mogę się załatwić (kupa) na leżąco, a nie mogę wstawać. Już od kilku dni mam ten problem, dziś np. całą noc nie spałam bo tak bardzo mi się chciało, ale jedyne co to tylko trochę pobrudziłam pampersa, czopki nie pomagają. Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem, ale lekarz nic konkretnego mi nie mówi. Powiedział że muszę się silnie spiąć i na pewno mi się uda. A ja naprawdę próbuję całą siłą, a jedyne co mam to pobrudzonego pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bronislawstwo napisał:

A jesteś pod opieką lekarza? 

Jestem, ale lekarz nic konkretnego mi nie mówi. Powiedział że muszę się silnie spiąć i na pewno mi się uda. A ja naprawdę próbuję całą siłą, a jedyne co mam to pobrudzonego pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj masaży brzucha, pić maslanke, na większość osób działają banany albo kawa. Nie wiem, co jeszcze mogę doradzić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bronislawstwo napisał:

Spróbuj masaży brzucha, pić maslanke, na większość osób działają banany albo kawa. Nie wiem, co jeszcze mogę doradzić... 

Jem jabłka ale spróbuję jeszcze banany i maślankę. Najgorsze jest to że lekarz twierdzi że za słabo próbuję a ja naprawdę się staram, bo mocno czuję że potrzebuję zrobić. To jest bardzo krępujące. Mógłbyś podać mi e-maila żebyśmy mogli trochę bardziej prywatnie popisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×