Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kubaguzik1995

Misja pokojowa co to oznacza ?

Polecane posty

"Misja pokojowa w Ukrainie mogłaby przybrać różną formę. Od korytarzy humanitarnych zabezpieczanych przez siły NATO, poprzez utworzenie strefy no-fly zone nad nimi. Inna kwestia to wprowadzenie zakazu lotów nad fragmentami terytoriów czy miastami Ukrainy. Kwestie logistyczne oraz szczegóły takich działań są jednak bardzo trudne do ustalenia." 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oznacza, że dawno nie było u nas żadnej wojny, dlatego trzeba się wtrącać w nie nasz konflikt ile się da to może uda się sprowokować Putina do ataku na nas 😞 Podpalmy całą Europę, żeby tylko Ukraina mogła wejść do NATO! Jeśli nasi żołnierze wejdą na Ukrainę to staniemy się stroną wojny, niewykluczone, że zaczną nam lecieć na głowy ruskie bomby, może nawet nuklearne, ale kto by się tym przejmował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Anka277 napisał:

Oznacza, że dawno nie było u nas żadnej wojny, dlatego trzeba się wtrącać w nie nasz konflikt ile się da to może uda się sprowokować Putina do ataku na nas 😞 Podpalmy całą Europę, żeby tylko Ukraina mogła wejść do NATO! Jeśli nasi żołnierze wejdą na Ukrainę to staniemy się stroną wojny, niewykluczone, że zaczną nam lecieć na głowy ruskie bomby, może nawet nuklearne, ale kto by się tym przejmował!

A wg Ciebie to powinniśmy siedzieć cicho tak jak Zachód do tej pory?

Gdyby w 2014 roku świat zdecydowanie potępił Rosję  i robił choć tyle co dziś z sankcjami,może Putin nie ruszyłby dziś na Ukrainę.

Złu trzeba się zdecydowanie i szybko sprzeciwiać!

Tu nie ma żadnej tolerancji czy usprawiedliwiania!To co teraz się dzieje,pokazuje jakie błędy popełnił Zachód,kto jest przekupiony przez Ruskich.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest przekupiony to nie popełnia błędów tylko dalej robi swoje interesy. Wojna to jedno z niewielu wydarzeń, na którym można zarobić masę pieniędzy.

A co.mamy wziąć udział w wojnie?  W momencie gdy nasze wojska znajdą się w Ukrainie sojusz północnoatlantycki się unieważnia i już NATO ma o kilka calów mniej do obrony. Kto nam pomoże? Nikt. A jak chcesz podzielić los Ukrainy to może nie kosztem wszystkim, jedź tam i żyj, zobacz jak to jest, na front idź, jak ci się spodoba to zostaniesz.

Edytowano przez roztargniona09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałam,że mamy brać udział w wojnie?

Mamy obowiązek pomagać a nie czekać,aż wybiją Ukraińców.Misja pokojowa to nie wypowiedzenie wojny😐 i nie mamy robić to sami !

To nie jest najazd na Rosję tylko pomaganie Ukrainie na jej ziemi.

Jak tobie na podwórko wszedłby zbrodniarz i niszczył ci wszystko,to co? Siedziałabyś cicho a sąsiad miałby cię w nosie🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie się wojska obcego państwa na terytorium kraju, w którym toczy się wojna to przyłączenie się do wojny. Możesz nazywać to misją pokojową lub wizytą towarzyską ale dopóki to ludzie w mundurach to nie ma to nic wspólnego z pokojem. Nie ja to wymyśliłam, więc nie do mnie pretensje o to. A swoją drogą jak chcesz im pomagać czynnie na ich ziemiach bez uniknięcia udziału w wojnie? W sumie to mogą jedynie cywile jechać w takim celu, ale nie wojsko. Nie bardzo też wiem o jakim obowiązku piszesz, bo jeśli o tym zwykłym, ludzkim to na to nie ma miejsca w wojnie. Pomagać trzeba humanitarnie, ale priorytetem ma być bezpieczeństwo naszego kraju i jego obywateli, a nie to czy wyrżną ukraińców.

Edytowano przez roztargniona09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla ciebie fakty o których pisze kwalifikują mnie do bycia ruskim trollem to ty jesteś trollem PiSowskim. W sumie to łopatologicznie rzecz biorąc walczyć wam się nie chce w kraju ale innych na ukraiński front wysłać to jak najbardziej. Obyś nie dożyła czasu gdy będziesz musiała uciekać aż się kurzy z kraju lub chwycić za broń. Fajnie się walczy żołnierzami i ryzykuje ich życiem, ale w prawdziwej wojnie walczyć muszą i zwykli ludzie. Jak dorośniesz zrozumiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×