Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Miki92

Pegging i strapon

Polecane posty

Witam serdecznie czy są tutaj fanki takich zabaw kiedyś próbowałem takiej zabawy z moją i bardzo mi się podobało ale po kilku razach zrezygnowała jak wygląda sytuacja u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem okazje spróbować seksu analnego w moją stronę, 

w zasadzie to przez przypadek, nie miałem tego w planach, w planach był regularny sex tylko koleżanka okazała się bardzo  silna i dominująca i po tym jak ja przeleciałem ją, ona przeleciała mnie. 
w zasadzie zrobiła to bez pytania i jakiegokolwiek uzgadniania czegokolwiek ze mną, po prostu rzuciła mnie na łóżko, rozłożyła mi nogi i weszła we mnie jak dzik. 
na początku trochę bolało, jednak było to dla mnie nowe doznanie, wbrew pozorom bardzo przyjemne. 
Bardzo się cieszę ze miałem okazje zostać „zerżnięty”  przez moją koleżankę, od tego czasu kocham być uległym, posłusznym i całkowicie oddanym kobiecie podczas seksu. 
Gdybym miał okazje powtórzyć taką zabawę z osobą której mógłbym zaufać. 
Bez wachania oddałbym się calutki do dyspozycji niegrzecznej kobiecie która mogłaby by mnie zdominować, zabawić się mną, w co tylko ma ochotę i zrobić ze mnie swoją prywatną, uległą a zarazem całkowicie oddaną i posłuszną seks zabawkę którą wykorzysta do sprośnych zabaw, realizacji fetyszy i sprawiania sobie przyjemności seksualnych. 😊

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie jakaś Pani którą również kręcą takie zabawy, z która można swobodnie porozmawiać bez tabu na ten temat oraz wymienić się doświadczeniami ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×