Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dzien dobry czy moglo dojsc do zapłodnienia jesli przez 5min ocieralismy sie w ubraniach ja w bieliznie i spodniach on w jeansach i bolserkach, innej sytuacji ja nago on w bokserkach i jeansach przez minute moze krocej, w obu sytuacjach nie doszlo do wytrysku, kilka razy doszlo do palcowki ale nie gleboko poniewaz jestem dziewica, ale obawiam sie preejakuatu gdy poprawial penisa w spodniach wczesniej, czy jest mozliwosc ciazy? Boli mnie delikatnie podbrzusze od 2/3 dni a miesiaczki nadal nie ma w jeden dzien chwilke pojawilo sie brazowo rozowe plamienie i do teraz cicho a kest juz 32 DC. Cykle mam nieregularne. Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plemniki bywają podstępne i mogło się tak stać.

Ale na poważnie zrob test i się dowiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Ale widzę już, że będziesz przeżywać wszystkie stosunki i obawiać się mocno ciąży dlatego zanim zaczniecie na poważnie współżycie wybierz się do ginekologa aby zadbać od razu o prawidłowe zabezpieczenie. Najlepiej tabletki, one mają bardzo wysoką skuteczność. Drovelis - to nowoczesne tabletki z estetrolem, neutralne dla wątroby. Są bardzo dobrze tolerowane i nie powodują tycia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×