Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

Dezinforamcja

Polecane posty

Turecka  telewizja nadała nieprawidłowe  informację  które miały by udowadniać że Armenia wspiera militarnie Rosję , jest to kłamstwo mające na celu osłabić polityczną pozycje Armenii i zagrozić bezpieczeństwo mieszkańców Arcach , kolejny fejk nius dotarł do naszego kraju o rzekomym poparciu władz Ukrainy piątkowego ataku na Armenię .Wszyskie inforamcje majana celu osłabić Armenie i skłucic  polityków . Ormainski rzad od samego pocztku poinformował o swojej neutralnosci i zanipokojeniu obecną sytuacją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkofobia

@Rypsyma Sargsan to może być prawda co piszesz, znam kilku Ormian od lat, od dziecka - naprawdę bardzo spokojni, małokonfliktowi ludzie. Opowiadali mi za dziecka, dlaczego musieli uciekać z Armenii, opowiadali o ludobójstwie jakie zafundowała im Turcja przed laty (i co mało kto wie, o corocznych najazdach Turków na ich wsie, miasta, domy - gwałtach, mordach, grabieżach). Nie mieli życia w Armeni, musieli wyjeżdżać. 

Edytowano przez matkofobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2022 o 16:25, marinero0 napisał:

Armenii potrzebna silna armia  a nie gadanie politykow 🙂 Przyklad niech  biora od Ukrainy! Po Krymie w 2014 r  juz sie wzieli w garsc ! 

Ukraina ma 41 milionów a Armenia niecałe 3 miliony. Ukraina ma pomoc z  Zachodu a tu ze wszhody tak i zachodu sa wrogie kraje .

Edytowano przez Rypsyma Sargsan powracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2022 o 16:43, matkofobia napisał:

@Rypsyma Sargsan to może być prawda co piszesz, znam kilku Ormian od lat, od dziecka - naprawdę bardzo spokojni, małokonfliktowi ludzie. Opowiadali mi za dziecka, dlaczego musieli uciekać z Armenii, opowiadali o ludobójstwie jakie zafundowała im Turcja przed laty (i co mało kto wie, o corocznych najazdach Turków na ich wsie, miasta, domy - gwałtach, mordach, grabieżach). Nie mieli życia w Armeni, musieli wyjeżdżać. 

Dokładnie  to co było w czsie 44 dniowej wojny pokazuje powtarzającą sie historię . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2022 o 18:00, Dobrosułka napisał:

Teraz jest mnostwo tej dezinformacji.  Ja teraz jak czytam niektore takie bardziej kontrowersyjne informacje to sprawdzam w kilku zrodlach poniewaz nie wiadomo teraz komu wierzyc.

Dokładnie ja obecnie każdą inforamcje bardzo dokładnie sprawzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×