Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sunshine93

Niezadowolenie ze stażu po 1 dniu

Polecane posty

Witam wszystkich. W piątek zaczęłam staż z urzędu pracy w biurze jednych z dużych firm w moim mieście. Niestety, po 1 dniu nie jestem zadowolona z tego stażu. Pracownice biura, które sprawują nade mną piczę stwierdziły że są bardzo zajęte bo zamykają miesiąc i posadzily mnie obok jakiejś praktykantki 18 letniej która akurat w piątek kończyła swoją miesięczną pratykę w tej firmie i powiedziały mi, że będę jej pomagała w segregowaniu dokumentów. Ta dziewczyna była jakaś taka niezbyt miła i odczuwałam że kiedyś czegoś nie wiedziałam czy coś źle zrobiłam to ona była na mnie zła i tak trochę odnosiła się do mnie z pogardą, chociaż ja jestem od niej 10 lat starsza. Przez dłuższy czas nie miałam nic do roboty i nudziłam się. Raz kazano mi układać jakieś robocze kombinezony do szafy. Do tego czuję się obco w tej dużej firmie, ludzie z innych wydziałów mówili mi cześć na korytarzu a ja nawet ich nie znam. I nie wiem nawet jak mam się zachować, czy mam się zapoznawać z wszystkimi pracownikami tej firmy. Mam nadzieję, że z czasem będzie tam lepiej, ale po tym 1 dniu to jakoś nie mam ochoty tam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestes w pracy, wiek nie ma znaczenia, nie widze powodu dlaczego ta dziewczyna mialaby traktowac cie Inaczej tylko dlatego bo jestes od niej 10 lat starsza 

Milo by bylo, gdybys chciala nawiazac kontakt ze wspolpracownikami. To jeden z etapow uczenia sie pracy. Gdy ludzie mowia ci czesc, to znaczy ze traktuja cie po przyjacielsku mimo ze cie nie znaja. Dobrze by bylo odpowiedziec im tym samym, bez wzgledu na to czy bedziesz tam miesiac czy 10 lat.

Bylas tam dopiero jeden dzien, postaraj sie zaangazowac w prace, jakakolwiek, nawet jak to bedzie segregowanie dokumentow czy ciuchow roboczych.

Wiadomo ze panie w biurze nie beda chcialy za duzo czasu co poswiecic bo wiedza ze jestes tam na krotko. Ale jesli zaczniesz ich pytac, zainteresujesz sie, to masz szanse sie czegos nauczyc. To zalezy od ciebie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×