Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ona 89

Nie chce mnie puścić siku

Polecane posty

Jak w tytule muj chłopak czesto rano i nie tylko  nie chce mnie puścić do toalety lubi mnie przytrzymać czasem chwilę A czasem asz nie mogę prawie wytrzymać ostatnio ledwie dobiegłam do wc skont się bierze takie coś u faceta i czy durzo facetów tak ma   bo dziwi mnie to trochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Ona 89 napisał:

Jak w tytule muj chłopak czesto rano i nie tylko  nie chce mnie puścić do toalety lubi mnie przytrzymać czasem chwilę A czasem asz nie mogę prawie wytrzymać ostatnio ledwie dobiegłam do wc skont się bierze takie coś u faceta i czy durzo facetów tak ma   bo dziwi mnie to trochę 

Może chciał zobaczyć na żywo jak wygląda kobiecy wyt.rysk, trza było mu pokazać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.04.2022 o 16:44, marinero0 napisał:

Zeszczaj mu sie na lozko ! a co ci szkodzi?! Nauczysz go ze fizjologia ma prymat w naszym zachowaniu! LOL Jeszcze bym go obsikal calego , tak z rozkosza ! Od glowy az po stopy .Mysle ze on chce tego wwrazenia jak cieply , wonny mocz oblewa jego wrazliwe cialo 🙂 

Jak bym zaczeła lac do uszka kilka razy w tygodniu to by było do wymiany raz w miesiącu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.04.2022 o 15:17, Ona 89 napisał:

Jak w tytule muj chłopak czesto rano i nie tylko  nie chce mnie puścić do toalety lubi mnie przytrzymać czasem chwilę A czasem asz nie mogę prawie wytrzymać ostatnio ledwie dobiegłam do wc skont się bierze takie coś u faceta i czy durzo facetów tak ma   bo dziwi mnie to trochę 

Niektórych facetów podnieca, kiedy kobiecie bardzo chce się sikać. Ot i cała tajemnica. Porozmawiaj z nim o tym, to się dowiesz, dlaczego tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wether napisał:

Niektórych facetów podnieca, kiedy kobiecie bardzo chce się sikać. Ot i cała tajemnica. Porozmawiaj z nim o tym, to się dowiesz, dlaczego tak robi.

Możesz mieć rację że go to kręci bo widać podniecenie   u niego ale nie wiem czy mam się z nim Kucić żeby mnie puścił i zagrozić że się zleje czy tak zrobić w sumie sama nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ona 89 napisał:

Możesz mieć rację że go to kręci bo widać podniecenie   u niego ale nie wiem czy mam się z nim Kucić żeby mnie puścił i zagrozić że się zleje czy tak zrobić w sumie sama nie wiem 

Po prostu usiądź mu na twarzy i wtedy się zlej, bez żadnego mówienia wcześniej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2022 o 16:32, Ona 89 napisał:

Możesz mieć rację że go to kręci bo widać podniecenie   u niego ale nie wiem czy mam się z nim Kucić żeby mnie puścił i zagrozić że się zleje czy tak zrobić w sumie sama nie wiem 

Ja bym wolał jakbyś się kłóciła i prosiła  żeby puścić, i że się zaraz posikasz itp. ale jednak żebyś wytrzymała. A jak on, to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×