Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
qwety123

Brak pracy

Polecane posty

Od lutego szukam pracy, szukam zwykłej pracy na magazynie na stanowisku pracownik magazynowy nie wymagam wiele i kompletnie nic. W moim mieście nic nie ma bo to totalne dno więc szukam z dojazdem najbliżej Poznań, przeglądam oferty pracy na olx aplikuje, brak odzewu albo, że nie przeszedłem etapu rekrutacji na pracownika magazynowego, albo rekrutacja wstrzymana choć ogłoszenie dodane jest w aktualnym dniu o co ... chodzi. Wcześniej pracowałem w dużym magazynie wiele lat, doświadczenie mam, to dlaczego nie mogę podjąć pracy na umowę o pracę, pełen etat czy ja dużo wymagam? i pomyśleć że Czesław Michniewicz zarabia w Polsce w PZPN 200 tyś brutto miesięcznie czy to jest ... sprawiedliwe ? Zarabiać takie pieniądze miesięcznie to czysty grzech, gdzie tu sprawiedliwość?

Czekam już na Putina i III wojnę światową niech wejdzie do Polski i ją totalnie spali i roz...i w drobny mak te wszystkie firmy, domy, miasta niech tu będzie ... armagedon już tylko na to czekam. Na tym ...onym bożym świecie jest taka niesprawiedliwość ekonomiczna, przepaść to musi się w końcu skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.04.2022 o 20:28, qwety123 napisał:

[...] W moim mieście nic nie ma bo to totalne dno więc szukam z dojazdem najbliżej Poznań, przeglądam oferty pracy na olx aplikuje, brak odzewu albo, że nie przeszedłem etapu rekrutacji na pracownika magazynowego, albo rekrutacja wstrzymana choć ogłoszenie dodane jest w aktualnym dniu o co ... chodzi [...]

O to, że część ogłoszeń jest fejkowa, nastawiona na gromadzenie i handel bazą danych pracowników. Nigdy nie aplikuj 'w ciemno', najpierw zadzwoń i zorientuj się, z kim masz do czynienia. Poza tym, wstępny kontakt telefoniczny znacznie zwiększa Twoje szanse. Nie raz miałam do czynienia z sytuacją, kiedy na stanowisko werbowani byli przede wszystkim ci, którzy się odezwali. Na marginesie, jeśli masz możliwość, poszukaj ofert za granicą, warto wyciągnąć najwięcej (nie wyłącznie finansowo), życie mamy tylko jedno. 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×