Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maniana

Zaproszenie z osobą towarzyszącą...

Polecane posty

Powiedzcie proszę co myślicie... 

Mój narzeczony dostał zaproszenie na uroczystość rodzinna, jesteśmy razem 7 lat i dobrze znam jego całą rodzinę. W przyszłym roku planujemy ślub. W zaproszeniu nie było wpisane nawet moje imię, tylko dopisek " z osobą towarzyszącą". Kurcze, uważam że to dziwne i nie ukrywając... Jest mi trochę przykro 

Edytowano przez Maniana
Dodanie do wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkofobia

Ktoś kto pisał zaproszenie nie przemyślał sobie tego, że pisząc z osobą towarzyszącą sprawi Ci przykrość. Nie doszukiwałabym się w tym drugiego dna. Po prostu roztargniona przyszła młoda para się nie popisała, ale nie powinnaś tego brać do serca. Myśleli sztywnymi kategoriami - małżeństwa wpisali na zaproszeniu z imienia i nazwiska, członków rodziny nie będących w związkach małżeńskich wpisali z osobą towarzyszącą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Maniana napisał:

Powiedzcie proszę co myślicie... 

Mój narzeczony dostał zaproszenie na uroczystość rodzinna, jesteśmy razem 7 lat i dobrze znam jego całą rodzinę. W przyszłym roku planujemy ślub. W zaproszeniu nie było wpisane nawet moje imię, tylko dopisek " z osobą towarzyszącą". Kurcze, uważam że to dziwne i nie ukrywając... Jest mi trochę przykro 

Nie jesteś żoną. Wpisali tak jak uważali za stosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oficjalnie nie jest jego zona, tylko konkubina. Moze przyjsc n'a slub z kimkolwiek.cizbie moze zostawic, nie jestescie nawet po zareczynach, wiec uwazam ze zadnego nietaktu nie bylo. Dziewczyn mozna miec kilkaset, jak jest zona, to juz wiadomo, ze facet podjal decyzje bycia z Dana osoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goniazagranica napisał:

Ale oficjalnie nie jest jego zona, tylko konkubina. Moze przyjsc n'a slub z kimkolwiek.cizbie moze zostawic, nie jestescie nawet po zareczynach, wiec uwazam ze zadnego nietaktu nie bylo. Dziewczyn mozna miec kilkaset, jak jest zona, to juz wiadomo, ze facet podjal decyzje bycia z Dana osoba. 

Chyba nie doczytałas, jesteśmy zaręczeni od 2 lat i w przyszłym roku bierzemy ślub. Ale macie rację, coś sobie ubzdurałam i niepotrzebnie w ogóle wzięłam to do głowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×