Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dnia 25.12.2023 o 05:23, Hanus napisał:

Cześć dziewczyny 🙂 w końcu udało mi się znaleźć ten wątek o Esculapie. Słowem wstępu miałam cesarkę w tamtym roku w maju w Esculapie. I teraz moja prośba do dziewczyn które już kiedyś cesarkę przechodziły. Proszę powiedzcie czy miałyście taka komplikację po CC jak nisza na macicy? Szlak mnie trafia z bezsilności 😭😭😭😭😭😭. Cała macica zrosła się super oprócz jednocentymetrowego miejsca, w którym ściana macicy ma tylko grubość jednego milimetra 😭😭😭. Mój ginekolog mówi że to jest maleństwo i niczym się nie przejmować (ale mi nie powiedział że macica w tym miejscu ma tylko milimetr grubości). Coś mnie tknęło i poszłam do innego ginekologa. I ten ginekolog właśnie zmierzył że ściana macicy ma tylko jeden milimetr grubości i powiedział że w jego opinii druga ciąża od samego początku to będzie ciąża podwyższonego ryzyka, leżąca cały czas i że raczej powinnam ja donosić bo pierwsze dziecko nie było duże. Jak zapytałam czy macica mi pęknie czy nie to odpowiedział że jest 50/50% że wszystko będzie dobrze i że najgorzej gdyby doszło do skurczy w trakcie ciąży bo wtedy te tkanki mięśnia macicy zaczynają pracować i wtedy najczęściej do pęknięcia dochodzi, a co może się stać po takim pęknięciu to lepiej nie pisać 😭... Czy któraś z Was miała taką komplikację po CC a.mimo to miałyście druga ciąża i było wszystko ok?? 

Wejdź proszę na fb na stronę cesarskie cięcie (grupa zamknięta, trzeba dołączyć). Dużo widziałam tam takich postów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2023 o 17:54, Kasik88 napisał:

Nie było problemu z terminem tak jak chciałam tak się udało ustslić😉za pobyt męża się płaci, tu się nic nie zmieniło.Jak będę po to napisze jak wrażenia mam nadzieje ze wszystko pójdzie zgodnie z planem hehe

A mogłaś wybrać lekarza do cc? Widzę dość nieciekawą opinię na ich stronie i tak mi przyszło na myśl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem umówiona z dr Zalewskim tak jak przy pierwszej cesarce.Chcialam odrazu do niego i wizytę miałam z nim i z nim jestem umowiona na 5.02 także mam nadzieję że nic się nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2023 o 17:10, Kasik88 napisał:

Tak jestem umówiona z dr Zalewskim tak jak przy pierwszej cesarce.Chcialam odrazu do niego i wizytę miałam z nim i z nim jestem umowiona na 5.02 także mam nadzieję że nic się nie zmieni...

Pamiętałam, że za 2 dni wielki dzień! 

Trzymam kciuki żeby wszystko poszło według twoich oczekiwań. 

Daj znać proszę, jak będziesz już miała czas, jak było 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jestem już po cc w Eskulapie.Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie.Rodziłam tam 7 lat temu pierwszy raz i teraz drugi za każdym razem cudowni lekarze,położne anioły.Nic się tam nie zmienia i oby tak pozostało.Kazdej mamie życzę takiego szpitala z takim personelem.Teraz porody są na NFZ nie płaci się nic ale jakość usług na szczęście się nie zmieniła i oby tak pozostało!Serdecznie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×