Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kondziu123

Seks z Ukrainką

Polecane posty

Na tinderze poznałem fajną Ukrainkę. Przyjechała tu do nas przez wojnę. Mam 21lat ona 20. Super nam się pisało, więc postanowiliśmy się spotkać. Nie była jakaś wybredna i wymyśliła, żeby zabrać ją na jakąś dobrą pizze. Na żywo wyglądała jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Inteligentna poprostu ideał. Tak się spotkanie potoczyło, że wylądowaliśmy w łóżku. Oczywiście z zabezpieczeniem. Było ekstra, ale teraz jak tak się zastanawiam nie wiem czy dobrze zrobiłem. Co o tym sądzicie? Też byście wykorzystali taką sytuację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero0 napisał:

Nie rozkminiaj tylko przekonuj do siebie dziewczyne.Jakie znaczenie ma jej narodowosc? Rasista nie jestes skoro wyladowales w lozku z nia ! 

Moj brat jest juz w zwiazku z Ukrainka 25 lat 🙂 i maja dzieci 🙂 Nie narzeka 🙂  a dla mnie to  uwazam skarb nie kobieta ! Lepiej nie mogl trafic ! 

Właśnie nie wiem czy to zauroczenie czy poprostu ona jest inna niż wszystkie polki. Nie ma jakiś wydumanych oczekiwań, wszystko rozumie. Seksu też nigdy lepszego chyba nie miałem. Dzięki za te słowa nie będę rozkminial tylko działam dalej. Myślałem, że będą negatywne opinie że ona tu zagubiona a ja to wykorzystałem czy coś w tym stylu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kondziu123 napisał:

Właśnie nie wiem czy to zauroczenie czy poprostu ona jest inna niż wszystkie polki. Nie ma jakiś wydumanych oczekiwań, wszystko rozumie. Seksu też nigdy lepszego chyba nie miałem. Dzięki za te słowa nie będę rozkminial tylko działam dalej. Myślałem, że będą negatywne opinie że ona tu zagubiona a ja to wykorzystałem czy coś w tym stylu 

Nie pisz tu bo zaraz znajdą się zazdrosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×