Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Leonardo2000

Czy uwazacie że Niemki są ładne ?

Polecane posty

Taki luźny temat ale mi się podobają niemki i ich uroda nie mówię ze Polki nie, wiadomo że też,  ale chodzi mi ze naprawdę lubię wygląd niemek ale tych takich typowych niemek a nie innych pań z niemeiec z korzeniami z innych krajów , co uważacie niemki są ładne?Czy może to ja mam dziwny gust ?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkofobia

Dodałabym od siebie, że kobiety w ogóle nie mają żadnych uczuć, mają samych kochanków i najważniejsze są dla nich ich bachory. A co dopiero Niemki czy Polki. Mówię Ci. Te o polskich nazwiskach są ładne ale przebiegłe i chytre. A tee o niemieckich korzeniach tee to dopiero są... Zdarzają się jeszcze z ruskimi korzeniami... Te też są fajne. A które najładniejsze? Chyba musisz przetestować... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Polsce ,więc często widzę polki i mogę stwierdzić że one to są ładne😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, matkofobia napisał:

Dodałabym od siebie, że kobiety w ogóle nie mają żadnych uczuć, mają samych kochanków i najważniejsze są dla nich ich bachory. A co dopiero Niemki czy Polki. Mówię Ci. Te o polskich nazwiskach są ładne ale przebiegłe i chytre. A tee o niemieckich korzeniach tee to dopiero są... Zdarzają się jeszcze z ruskimi korzeniami... Te też są fajne. A które najładniejsze? Chyba musisz przetestować... 

Nie rozumiem czemu miała służyć ta wypowiedź ale uważaj jak chcesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Saunowicz napisał:

Mieszkam w Polsce ,więc często widzę polki i mogę stwierdzić że one to są ładne😀

Spoczko zgadzam się z tym że Polki są ładne 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×