Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Historyk1111

Całe życie bez seksu

Polecane posty

Mam 40(prawie)  lat i sądzę że już dla mnie za późno za seks. Dotąd nie miałem nigdy nikogo. Miałem bardzo chorą sytuację rodzinną i jestem co tu mówić egzemplarzem zupełnie nieudanym życiowo i do tego kaleką fizycznym (Jestem prawie ślepy) Kobiety traktuję bardzo poważnie i inaczej niż stałego związku sobie nawet nie wyobrażam tylko ja się do tego nie  nadaję. Znacie jeszcze starszego prawiczka niż ja ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Historyk1111 napisał:

Mam 40(prawie)  lat i sądzę że już dla mnie za późno za seks. Dotąd nie miałem nigdy nikogo. Miałem bardzo chorą sytuację rodzinną i jestem co tu mówić egzemplarzem zupełnie nieudanym życiowo i do tego kaleką fizycznym (Jestem prawie ślepy) Kobiety traktuję bardzo poważnie i inaczej niż stałego związku sobie nawet nie wyobrażam tylko ja się do tego nie  nadaję. Znacie jeszcze starszego prawiczka niż ja ? 

Jarek. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Wirek napisał:

Jarek. 

Słyszałem, że Jarek coś ten tego ze swoim kotem chciał próbować, ale nie jest to potwierdzone info.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Napisałem ten temat nie przemyślawszy tego. Bo niby czego innego od drwin mogę spodziewać ? Jak pech życiowy to pech życiowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Historyk1111 napisał:

Wiem. Napisałem ten temat nie przemyślawszy tego. Bo niby czego innego od drwin mogę spodziewać ? Jak pech życiowy to pech życiowy. 

Nie przejmuj się, staraj wypracować swoje problemy i korzystaj z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Historyk1111 napisał:

Wiem. Napisałem ten temat nie przemyślawszy tego. Bo niby czego innego od drwin mogę spodziewać ? Jak pech życiowy to pech życiowy. 

Jeśli Ci zależy to nie zniechęcaj się tylko szukaj. Nie Ty jeden na świecie masz jakieś trudności. Jest wiele kobiet, które też mają jakieś ułomności i szukają bliskości. Czy aktywnie szukasz przez cały czas, ....no właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Robiejaklubie napisał:

Jeśli Ci zależy to nie zniechęcaj się tylko szukaj. Nie Ty jeden na świecie masz jakieś trudności. Jest wiele kobiet, które też mają jakieś ułomności i szukają bliskości. Czy aktywnie szukasz przez cały czas, ....no właśnie.

Jestem w beznadziejnym położeniu życiowym. Gdybym nie był w beznadziejnym położeniu życiowym to bym tego nie  pisał. Bo chodzi też o to aby innej osobie nie zniszczyć życia a nie kolokwialnie mówiąc o ''przelecenie'' jakieś pani lekkich obyczajów z portalu oferującego darmowy seks (Bo są takie portale) Dla osoby wartościowej nie nadaję się. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Historyk1111 napisał:

Jestem w beznadziejnym położeniu życiowym. Gdybym nie był w beznadziejnym położeniu życiowym to bym tego nie  pisał. Bo chodzi też o to aby innej osobie nie zniszczyć życia a nie kolokwialnie mówiąc o ''przelecenie'' jakieś pani lekkich obyczajów z portalu oferującego darmowy seks (Bo są takie portale) Dla osoby wartościowej nie nadaję się. 

 

Są osoby, które też są w beznadziejnym położeniu, a razem zawsze miłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Robiejaklubie napisał:

Są osoby, które też są w beznadziejnym położeniu, a razem zawsze miłej.

Nie tak jak ja, ja jestem w absolutnym dole. Trzeba by cudu abym się wykopał a jak mawiał towarzysz Stalin: '' Cudów nie ma'''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, SquarexKurde napisał:

Współczuję Ci... No niestety baaaardzo dużo ludzi kopuluje. Ja też bym bardzo chciał z normalnymi kobietami i bez płacenia, bo to poniżające. Wiesz powiem Ci coś co da Ci do myślenia. Jedni mówią, że dla kobiet liczą się silne i zdrowe geny, a drudzy zaś że charakter. Ja myślę, że prawda leży gdzieś pomiędzy.

Liczy ogólnie mówiąc ''kumatość'' Może nie trzeba koniecznie być milionerem (Choć to pomaga rozwiązać ten problem tak jak pomaga rozwiązać inne) ale facet 40 letni który jest jak ja tragiczną mendą nie ma szans na normalny związek. Nie jestem winie n swemu położeniu. Miałem i mam taką sytuację rodzinną że jedyne co by mi pomogło to łaskawcy z kałasznikowami którzy by skrócili moje cierpienie. Nic innego nie da rady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, erotomanski napisał:

Dasz rade, abyś miał technike opanowaną.

To nie o technikę chodzi, gdyby to tylko o to chodziło to nie byłyby problem. Jestem jednak w beznadziejnym położeniu życiowym z kompletnie złamanym życiem. Bałbym się kogoś skrzywdzić związkiem ze sobą. Ja nie mam 15 lat tylko prawie 40 (W listopadzie kończę 40 lat) Tak zwane '''przelatywanie'' przypadkowych osób mnie nie interesuje a na stały związek nie mam szans. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Historyk1111 napisał:

To nie o technikę chodzi, gdyby to tylko o to chodziło to nie byłyby problem. Jestem jednak w beznadziejnym położeniu życiowym z kompletnie złamanym życiem. Bałbym się kogoś skrzywdzić związkiem ze sobą. Ja nie mam 15 lat tylko prawie 40 (W listopadzie kończę 40 lat) Tak zwane '''przelatywanie'' przypadkowych osób mnie nie interesuje a na stały związek nie mam szans. 

poszukaj taką która też uważa że nie ma szansy na związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Maria. napisał:

Zostań księdzem, kościół potrzebuje takich ludzi jak TY, nieskalanych grzechem nieczystości.

I potem wykorzystujących dzieci seksualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, eroban napisał:

poszukaj taką która też uważa że nie ma szansy na związek

Nie mam szans, zresztą nie wiem jak miałbym to zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Historyk1111 napisał:

Nie mam szans, zresztą nie wiem jak miałbym to zrobić. 

Normalnie tak jak inni, zagadujesz tu, tam i siam, i bajerujesz, aż się jakaś załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na reddit jest r/forever alone , również FA dating , może jest tego jakiś polski odpowiednik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, eroban napisał:

Normalnie tak jak inni, zagadujesz tu, tam i siam, i bajerujesz, aż się jakaś załapie.

Nie umiem, zresztą się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×