Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Luk1234

Dziewczyna 20 lat wąsik co robić?

Polecane posty

Trafiłem na to kobiece forum ponieważ potrzebuje konkretnej najlepiej kobiecej porady. Poznałem niedawno dziewczynę, 20 lat młoda, ładna, zadbana, ogólnie dba o siebie makijaż, paznokcie itd, itp. figura modelki, jednakże jest mały problem, który trochę mi przeszkadza ma wąsik nie jest on widoczny z daleka ale z bliska już tak, takie ciemne włoski. Jak delikatnie zachęcić dziewczynę żeby coś z tym zrobiła jest bardzo delikatna nie chciałbym jej zranić.Nie zostawię jej z tego powodu bo byłbym ...ą ale no nie ukrywam że trochę to mało kobiece i mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, delikatna sprawa. Jak krótko się znacie i nie jesteście bliskimi przyjaciółmi uważam że lepiej żebyś nic nie mówił, bo się zawstydzi, obrazi i bedziesz spalony na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Luk1234 napisał:

Trafiłem na to kobiece forum ponieważ potrzebuje konkretnej najlepiej kobiecej porady. Poznałem niedawno dziewczynę, 20 lat młoda, ładna, zadbana, ogólnie dba o siebie makijaż, paznokcie itd, itp. figura modelki, jednakże jest mały problem, który trochę mi przeszkadza ma wąsik nie jest on widoczny z daleka ale z bliska już tak, takie ciemne włoski. Jak delikatnie zachęcić dziewczynę żeby coś z tym zrobiła jest bardzo delikatna nie chciałbym jej zranić.Nie zostawię jej z tego powodu bo byłbym ...ą ale no nie ukrywam że trochę to mało kobiece i mi przeszkadza.

Ja bym zagadała na okrętkę, że w taki sposób nakłada fluid/puder że podkreśla te małe włoski nad ustami i czasem to zabawnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jej nie przeszkadza to Tobie też nie powinien. Sama miałam wąsik i źle się z nim czułam, więc wykupiłam sobie pakiet shr in motion w depilconcept ale w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby zwracać w tym temacie uwagę znajomym czy nawet przyjaciółkom. To kwestia estetyki i gustu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×