Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renia

OKNA -czym myjecie?

Polecane posty

Gość bogna54
Ja używam wszelkiego rodzaju środków na bazie octu. Ocet odkaża i nie pozostawia smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBERT M
myjka do okien karcher , najlepiej z wypożyczajni artpol u pana artura pająka. za przystępną cenę ze zwrotną kaucją i przede wszystkim na umowę. bezpiecznie i komfortowo co jest moim zdaniem wyrazem szacunku dla klienta. korzystam, mam zawsze czyste okna i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek T
Rzeczywiście kupuję już w Artpolu kilka lat i jestem zadowolony. Autoryzowany partner marki Karcher , porządny sprzęt, fachowa obsługa, dobre ceny a poza tym serwis naprawy jeśli zaistnieje potrzeba. Na prawdę godni polecenia, wszystko załatwiają od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystko zależy od szyb. Bo szyba szybie nie jest równa. Ja w mieszkaniu miałam takie szyby, że mogłam umyć samą wodą u zwykłą ścierką, i nie było smug. A w domu mam takie szyby, że nic nie pomaga. Najlepsze są ściereczki z Viledy, zarówno żółta jak i fioletowa, ale i tak szyby nie są idealnie czyste. Ale szczęście w nieszczęściu jest takie, że ja mam po prostu gdzieś smugi na oknach. Z płynów najlepiej sprawdzaą mi się Sidoluxa, ogólnie na stronie jest sporo porad https://www.sidolux.pl/porady/mycie-lazienki/jak-myc-okna-bez-smug-4-sposoby-na-idealnie-czyste-szyby-21.html  Najważniejsze, że są czyste. Nie mam zamiaru latać na ścierce czy ręczniku papierowym i żyły sobie wypruwać, żeby smug nie było. Znam inne przyjemniejsze rzeczy do zrobienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tradycyjnie clin. Chyba że się wkur wie na koniec to denaturatem wtedy przejadę. Polecam czy czarnym czkle, które niesamowicie ciężko wyczyścić nie pozostawiając smug. Fioletowe daje rade 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam płyn Mysiu Pysiu i on jest rewelacyjny, dobrze czyści szyby i nie pozostawia na nim smug. Dla mnie alergiczny też jest ważne by miał dobry skład i ma bo to naturalny środek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×