Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
magda99

Dziwne krwawienie w czasie przerwy

Polecane posty

Sprawa wygląda tak. Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Axia Conti już od półtora roku, no i czasem krwawienie było słabsze czasem mocniejsze, niestety w tym miesiącu mnie bardzo niepokoi. Wczoraj dostałam okres ale jest on bardzo skąpy, krwi samej w sobie jest mało a zdecydowanie więcej takiej brązowej wydzieliny, zdarzało mi się już tak, ale nie było nigdy tak mało. W drugim dniu już pojawiała się ta krew, widac było że ten okres się wzmacnia, niestety nie teraz. Z moim chłopakiem prawie cały miesiąc nic nie robiliśmy, on wyjechał później ja, nie mieliśmy czasu. Ostatni stosunek mieliśmy jednak w poniedziałek 25.04 i to był pierwszy dzień kiedy miałam wziąc tabletkę placebo, jedną z 4. Stosunek był bez dodatkowego zabezpieczenia, nie doszedł we mnie i teraz martwię się, że miało to wpływ. Test robiłam wczoraj i wyszedł negatywnie, okres w teorii jest, ale i tak się martwię. Podziękuję za każdą radę.

Edytowano przez magda99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, magda99 napisał:

Sprawa wygląda tak. Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Axia Conti już od półtora roku, no i czasem krwawienie było słabsze czasem mocniejsze, niestety w tym miesiącu mnie bardzo niepokoi. Wczoraj dostałam okres ale jest on bardzo skąpy, krwi samej w sobie jest mało a zdecydowanie więcej takiej brązowej wydzieliny, zdarzało mi się już tak, ale nie było nigdy tak mało. W drugim dniu już pojawiała się ta krew, widac było że ten okres się wzmacnia, niestety nie teraz. Z moim chłopakiem prawie cały miesiąc nic nie robiliśmy, on wyjechał później ja, nie mieliśmy czasu. Ostatni stosunek mieliśmy jednak w poniedziałek 25.04 i to był pierwszy dzień kiedy miałam wziąc tabletkę placebo, jedną z 4. Stosunek był bez dodatkowego zabezpieczenia, nie doszedł we mnie i teraz martwię się, że miało to wpływ. Test robiłam wczoraj i wyszedł negatywnie, okres w teorii jest, ale i tak się martwię. Podziękuję za każdą radę.

Po pierwsze to nie okres tylko krwawienie z odstawienia.

Po drugie jakim cudem jeżeli uprawialiście seks 25.04 chcesz mieć jakikolwiek realny wynik testu ciążowego? Masz normalne krwawienie, nie jesteś w ciąży, bo jeżeli brałaś tabletki regularnie to nie miałaś owulacji. Jak się martwisz to idź do lekarza, może masz po prostu mocną dawkę hormonów i dlatego tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę,  pewnie trzeba zmienić tabletki, wiem po sobie że ja już kilka razy miałam zmieniane, teraz mam drovelis i nie mam takich problemów z plamieniami ale to już chyba moje trzecie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×