Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dzień dobry mam pytanie. Jak postępować dalej. Jestem dorosła mam 30 lat mam dwójkę dzieci. Jestem sama doskonale sobie radzę. Mam Siostrę  i rodziców. Rodzice codziennie pilnują jedyną córkę mojej siostry. Siostra moja siedzi w domu ma czas na wszytko. Jej mąż pracuje a Rodzice etatowo cały czas codziennie pilnują i tak przez 3 lata. Nie mam nic do tego ale bardzo mnie boli że nie mają równej podzielności uwagi tylko bardzo skupiają się na córce mojej siostry. Dużo jej pomagają a mi nikt wogole nie mam męża wszytko robię sama jeszcze słyszę od swoich rodziców że muszę to muszę to to jest moje życie nie będę ich słuchała. Robią że mnie niewiadomo kogo. Siostra moja kiedyś odwaliła numer gdzie bardzo  dziećmi ucierpiała zostawiła nas 400km od domu. Podczas wyjazdu na wakacje za granicę. Zamiast żeby wspólnie pogadać czy wrócić niewiadomo o co wogole chodzi. I jeszcze nakłamała rodzica że to moja wina a ja naprawdę nic nie zrobiłam. Ale pogodziliśmy się po długim czasie jej mąż wziął się za elktryke w moim domu twierdząc że fachowcy źle zrobili. Zgodziłam się bo jestem kobietą nie znam się ufam rodiznie. Rodzice byli zachwyceni że Szwagier mi pomaga ale się okazało że specjalnie namieszał z elktryka zniszczył kable antenowe i sieciowe. Nagadał moim Rodzice że dobrze robił i jak im to powiedziałam to zostałam zgnojona. Mam duże problemy co mam zrobić nie wieżą mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×