Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ZmowaMilczenia

Hipokrytka,toksyczna Mama.

Polecane posty

Witam Was serdecznie.

Tak jak wspomniałam wcześniej zawiodłam się na mojej mamie. Zauważyłam u niej tak ogromną tendencję do kłamstw. Po prostu w głowie się nie mieści.Przez kilka lat wyjezdzalam za granicę i nie zwrocilam na to uwagi.Teraz mieszkam w Polsce i jestem z nia non stop i widze to wyraznie. Najgorsze jest ,ze mama nigdy nie powtórzy czegoś tak jak było to przedstawione tylko dodaję swoją sklamana wersje. Straszne to jest. Najezdza na tate ,moich braci,sasiadow Itd i jak nie ma mnie to mowi na moj temat również klamstwa i inne rzeczy . Bardzo to miesza w rodzinie.Kazdy na siebie dziwnie patrzy,a tak na prawde nie zdają sobie sprawy ze mama nagadala glupot. Ubolewa nad soba i swoim życiem. Chcialaby ,aby moja coreczka traktowała ja lepiej ode mnie. Zeby biegala za nia i wolala pewnie mama no ale to sie nie uda. Kiedy corka nie zwraca na nia uwagi ona sie obraza o to i mowi ja Cie nie chce idz sobie. Wolasz tylko Mama i Mama.Widze ze jeat zazdrosna o to,taka manipulantka. Jak widzi ze tata rozmawia z nami,da nieraz jakeis pienIądze to wieczorem suszy mu głowę ze po co,przecież ma męża itd itd. Straszne to jest. 

Powiedzcie mi co ja moge zrobić w takiej sytuacji. Mojej rodzinie ciężko uwierzyć ze mama to zwykla klamczucha. Tak juz sobie urobila po kolei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś zaburzenie psychicznie.

To samo miała moja była teściowa.

Za każdym razem kiedy coś opowiadała zmieniała fakty, każdemu mówiła co innego, sama była na koniec pogubiona w tym co komu mówiła, a jaka była wściekła jak ktoś jej powiedział że wcześniej mówiła coś innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ZmowaMilczenia napisał:

i jestem z nia non stop

Powaznie, z jakiego powodu?

5 godzin temu, ZmowaMilczenia napisał:

Powiedzcie mi co ja moge zrobić w takiej sytuacji.

Ukrocic kontakty do minimum i w koncu zdystansowac sie emocjonalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie zebrac z kilkoma osobami z rodziny i wszystko wyjasnic.  Bedzie spokoj w rodzinie i na nia beda sie dziwnie patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×