Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Becia12

Program do obsługi

Polecane posty

Poszukuję programu do obsługi średniego gabinetu kosmetologicznego. Będzie w nim pracować ok 10-12 osób na ten moment. Czy ktoś ma doświadczenie  z aplikacją MedNote od Comarch? Nie wiem, czy ten program poradzi sobie z taką ilością pacjentów (ok. 80/dzień) i będzie pracował bez zacinania? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że MEdNote na Twoje potrzeby będzie idealne. Program  ma bezproblemowy dostęp do eWUŚ, wszystko można sprawdzić na bieżąco, fajnie mi się też pracuje z katalogiem leków, nie muszę wertować stron w poszukiwaniu konkretnego leku, wszystko działa na zasadzie wyrywkowych podpowiedzi, super sprawa na dłuższą metę. Na spokojnie poradzi sobie i zwiększa ilością pacjentów bez mulenia się i zacinania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprzyjaźniony gabinet polecił nam program Optimed NXT, podchodziliśmy do tej nowinki z rezerwą. Otrzymaliśmy jednak duże wsparcie w kwestii instalacji i wdrożenia do programu - wdrożenie przebiegło szybko i skutecznie, pracownicy nie mają problemu z użytkowaniem programu, wszystkim ułatwia on pracę, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MedNote polecam. Przede wszystkim - za katalog leków. To w jak szybki sposób można odnaleźć poszczególne leki i wyroby medyczne mnie do dziś zachwyca. Sam program też daje radę, ma przyjemny dla oka interfejs i intuicyjną budowę samej apki - wszystkie dane są umieszczone czytelnie, bez miliona zakładek poupychanych byle gdzie. W końcu mam porządek w papierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program zdecydowanie poradzi sobie z taką ilością pacjentów bez przeciążeń i konieczności resetowania programu. Myślę, że w Twoim przypadku to bardzo dobry wybór programu. Używamy MedNote już od jakiegoś czasu i widzę że sprawdza się doskonale w naszej przychodni. Program ma ładny design, przyjemnie się z niego korzysta i mocno usprawnia on pracę personelu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×