Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Agnes5885

Biała bluzka z falbankami

Polecane posty

Witam wszystkie Panie. Ostatnio robiłam porządki w szafie i znalazłam moją dawną białą poliestrową bluzkę z czasów szkolnych (lata 90te) Jeśli kojarzycie były to bluzki galowe. Często falbaniaste z żabotami wykończone satynową lamówką. Czy myślicie że taka bluzka jest ok jak na obecny rok ? Nie chcę czuć się jak dziwoląg w miejscu publicznym 😕 Nie jestem pewna czy takie bluzki są jeszcze na czasie... ewentualnie z czym można taką bluzkę fajnie skompletować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko. Gdybym miała coś dobrać do niej to może jakieś spodnie jeansowe niewiem. Może inne panie tutaj coś ci doradzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Daria1979 napisał:

Jest spoko. Gdybym miała coś dobrać do niej to może jakieś spodnie jeansowe niewiem. Może inne panie tutaj coś ci doradzą...

Dziękuję za odpowiedź Daria

Proszę o jakieś komentarze lub opinie w tej sprawie... będę wdzięczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na czasie ! Odpowiednio zestawiona będzie wyglądać naprawdę spoko. Osobiście gdybym ją założyła to tylko solo z dżinsowymi szortami. W wersji na elegancko mogłabyś założyć do niej materiałowe spodnie lub jakąś plisowaną spódniczkę. Jeśli wolno spytać to masz jakąś specjalną okazję by ją ubrać ? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rocznicę z moim mężem ale też chciałabym gdzieś tak bez okazji wyskoczyć na miasto czy jakiś spacer. Mierzyłam z czarną marszczoną spódnicą ale raczej odpada. Poza tym musiałabym założyć szpilki. Na rocznicę z mężem mogłabym jeszcze tak się ubrać ale na spacery to już raczej za wiele. No i bałabym się tak iść sama nocą 😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi ten link nie dziala, nie mozesz wrzucic samego zdjecia? posiadam bluzke z falbankami, ktora kupilam w sklepie luxusowi.pl w ubieglym roku. nosze do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, judyta_jot napisał:

mi ten link nie dziala, nie mozesz wrzucic samego zdjecia? posiadam bluzke z falbankami, ktora kupilam w sklepie luxusowi.pl w ubieglym roku. nosze do tej pory.

nie wiem jak wrzuca się zdjęcia na tym forum 😞

tutaj ponownie załączam

https://imagizer.imageshack.com/img922/5834/T6qMg2.jpg

https://imagizer.imageshack.com/img922/1017/IDYU5P.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego, że nie wypada 🙂 Poza tym... moda z lat 90. wróciła do łask! Zakładaj, używaj. To bardzo fajne, że można wykorzystywać takie old school'owe ubrania jeszcze w 2022r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×