Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Pracuje na umowę zlecenie w pewnej firmie. Jestem tam 2/3 razy w tygodniu. Poszłam tam myśląc ze jest to praca związana z moim kierunkiem studiow (studiuje ostatni miesiąc). Jednak się przeliczyłam bo robie coś zupełnie innego tam. Umowę zlecenie mam do początku lipca, a później mam mieć umowę o prace. Problem tkwi w tym, ze mam opcje stażu w firmie, która specjalizuje się w moim kierunku studiow (ta gdzie teraz jestem niby tez ale jednak nie do końca bo jestem na innym stanowisku gdzie w ogóle nic mi nie daje do doświadczenia). Staż wiem ze da mi rozwój bo mogę sobie sama wybrać firme w której chve ten staż odbyć plus jest tam program stażowy który trzeba zrealizować w ramach studiow. Wyglada to tak ze w tej firmie w której jestem obecnie jestem po to by się nauczyć wsyztskiego aby później jak ludzie pójdą na urlopy już w pełni ich zastępować, wiec można pwoiedziec ze tracą swój czas na naukę mnie. Do mojego zespołu doszła moja koleżanka tez ze studiow i ona tez chce odejść, pierwsza poszła do kierownika i oznajmiła ze ta praca jej nie odpowiada. A ja niestety boje się reakcji kierownika jeśli tez powiem ze myśle o zwolnieniu. Nie wiem czemu tak się boje ale jestem taka osoba ze częściej wybiorę swój dyskomfort by kogoś zadowolić. Mój chłopak, rodzina są za tym bym poszła na staż, który dodatkowo byłby w moim rodzinnym mieście i niemusiałabym płacić za pokoj w mieszkaniu w którym teraz mieszkam (ta firma w której teraz jestem jest 50 km od mojego domu wiec mieszkam na miejscu niż żeby dojeżdżać przez co wydaje tez sporo pieniędzy). Dodatkowo dowiedziałam się ze mój chłopak który miał ze mną zamieszkać w tym mieliście gdzie teraz mam ta prace, zamieszka dopiero ze mną od września bo tez ma prace w swoim mieście (związek na odległość 350 km od siebie). A plany były ze zamieszkamy ze sobą od lipca, bo pokoj który wynajmuje mam do końca czerwca i myślałam ze razem wynajmiemy coś, jak jeszcze nie wiedziałam ze jest opcja stażu w moim rodzinnym mieście. Nie wiem co zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×