Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tripster

Problem zatkanego nosa w nocy

Polecane posty

Witam, jak w tytule, od miesięcy męczy mnie problem zatkanego nosa, ostatnie 3 dni bardzo się nasilil. Nie jest to taki typowy zatkany nos jak przy przeziębieniu tylko taki co siedzi w nosie u nie da się go wydmuchać ani żadne specyfiki na niego nie działają. Nie mogę przez niego spać, średnio łącznie 2-3 godzinki dziennie na 8 godzin leżenia może udaje mi się pospać. Jest to strasznie męczące fizycznie i psychicznie. Ktoś wie od czego powinienem zacząć walkę z tym? Szczerze nawet nie wiem do jakiego lekarza powinienem sie udać... Mam cukrzycę typ 1, alergie, hashimoto

Edytowano przez Tripster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że to jakaś infekcja.

Wybierz sie do laryngologa, możliwe że potrzebne będzie skierowanie od lekarza rodzinnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekarzem nie jestem ale moim zdaniem to wyglada na alergię. Inhalujesz się? Zadbaj tez o nawilzenie powietrza w pomieszczeniach w ktorych przebywasz. A moze masz wiloc w domu? Warto zainwestkwac w oczyszczacz powietrza  z funkcją najwilzania. 

Wydzielina z nosa jest rzadka czy zaschnięta? Ja robie w ten sposob - robie inhalacje z soli fizjologicznej i dokladnie oczyszczam nos, np robie igygacje albo odciagam wydzieline z nosa. Przydatne są gadżety dla niemowląt np tzw "katarek" lub najzwyklejsza "gruszka" z apteki. 

Edytowano przez DropKick
Literowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I codziennie nawilzam nos zakraplajac sol fizjologiczna bezpośrednio do dziurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×