Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PaulinaPP

Przytyłam na wakacjach, co teraz ?

Polecane posty

Pierwszy raz w życiu wybrałam się na taki zorganizowany wyjazd. Wcześniej na własną rękę coś wynajmowałam. Teraz miało być inaczej - przelot, zakwaterowanie i wyżywienie w cenie. O nic miałam się nie martwić. I faktycznie tak było, ale trochę mnie ta wygoda zgubiła.

Poleciałam z chłopakiem do Bułgarii. Niby nic wielkiego, ale polecam, bo jest miło i pięknie. Problem w tym, że wybraliśmy opcję all inclusive. Kto tego doświadczył, ten wie, co to oznacza. W tym przypadku 3 posiłki dziennie, do tego przekąska przed obiadem i podwieczorek. Nie wspominając o napojach całą dobę.

Muszę się przyznać, że trochę łapczywie do tego podeszłam. W restauracji były zawsze hałdy pysznego jedzenia. Niby zdrowe, bo bałkańskie, ale na pewno bardzo kaloryczne. I w przerażających ilościach. Jadłam bez opamiętania. Odpuściłam sobie wszystkie zdrowe przyzwyczajenia i poszłam na żywioł.

Stwierdziłam, że raz się żyje. Po 10 dniach aż takiej różnicy nie będzie, a przynajmniej spędzę miło czas. To był błąd. Pierwsze co zrobiłam po powrocie, to wejście na wagę. A tam szok. + 8 kilogramów w niecałe 2 tygodnie! Cała ta smażenina i pyszne ciasteczka odłożyły się w moim ciele.

W życiu bym nie pomyślała, że jestem taka nienażarta. Obiady jadłam na raty - przynajmniej 3 pełne talerze różnych dań, bo nie potrafiłam się zdecydować. Do każdego frytki, smażone ziemniaczki. Po wszystkim słodka kawa i lokalne słodycze. Do oporu.

Pół biedy, gdybym potem biegała brzegiem plaży. Nic z tego - leżałam plackiem nad basenem albo morzem. Czytałam książki i przewracałam się z boku na bok.

Teraz będąc już w domu walczę z swoją szafą aby znaleźć coś w co jeszcze się mieszczę, i to dosłownie. Moja waga wystrzeliła do 75 kg a ja mam tylko 166cm przez to znajome się na mnie patrzą jak na świnkę. Patrząc na siebie i widząc konsekwencję to żałuję że się tak objadałam, POMOCY jak mogę schudnąć w rozsądnych wymiarze czasu ? Nigdy nie byłam typem sportowca, nie znam się na ćwiczeniach ani dietach

 

Porady chętnie przyjmę przez snapa Paulabb3a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego warto zgłosić się do specjalistów, zaczynając od sprawdzenia swojego stanu zdrowia. możesz się szybko umówić do lekarza przez aplikację mojezdrowie24 ito on cię poprowadzi. swoje parametry też tam możesz wstawić abyś miała jasny pogląd na twoje postępy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×