Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Angie2k19

Escapelle a brak miesiączki

Polecane posty

9 lipca miedzy mną a moim partnerem doszło do stosunku. Niestety pękła nam prezerwatywa i część nasienia została we mnie. Po dwóch godzinach zażyłam tabletkę Escapelle. 18 lipca powinnam dostać miesiączki jednak ta od dwóch dni się spóźnia. W zamian mam gęste jasno żółtawe upławy i doskwiera mi swędzenie w okolicach wejścia do pochwy. Szyjka macicy jest dosyć nisko około czterech centymetrów i jest twarda. Od kiedy wzięłam tabletkę bolą mnie jajniki. Według kalendarzyka 4 lipca miałam owulacje a 5 ostatni dzień płodny. Czy mogło dojść do zapłodnienia ? Czy jednak może to być spowodowane wahaniami hormonalnymi po zażyciu tabletki Escapelle ? ** W czerwcu z tego samego powodu dzień przed spodziewaną miesiączką (17.06) zażyłam EllaOne i okres spóźnił się o dwa dni. W maju odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem kobiet, które biorą tabletkę po. Przecież ona kompletnie rozwala hormony. To nie środek antykoncepcji. Można ją zażyć tylko w razie konieczności a nie cały czas bo gumka pękła. Są różne metody antykoncepcji po spirale, wkładki, tabletki, zastrzyki i implant. Ja rozumiem wypadek i zażycie raz bo akurat się wydarzyło, ale nie 2 raz z rzędu, chcesz sobie całkiem hormony rozwalić? Okresu możesz nie dostać, po prostu rozwaliłaś sobie cykl. To działa coś na zasadzie cyklu bezowulacyjnego. Jeśli owulacja nie wystąpi miesiączka może się przesunąć ale nie musi. Czasem wcale nie występuje. Ale to nie reguła. Odczekaj, a później do lekarza po normalną antykoncepcję.

A swędzieć może przy infekcji. Idź do lekarza.

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×