Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monika j

Nerwica lękowa

Polecane posty

Witam chciałabym podzielić się swoimi lękami z kimś kto również ma stwierdzoną nerwicę lękową z objawami somatycznymi. Czy jest ktoś zainteresowany. Widzę dużo rozpoczętych postów, ale z przed paru lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z objawów somatycznych to chyba było wszystko od uczucia gorąca, swędzenia skóry,ucisku w głowie,bóle każdej części ciała,niepokoju w środku, zaciskania w gardle ,uczucia jakby serce miało stanąć boję się że choruję na poważną chorobę, ale przecież robione miałam już różne badania. Ale i to mnie nie przekonuje. A u ciebie jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od roku biorę jakieś leki, już drugi z kolei. Co jest lepiej to musi coś się wydarzyć i znowu się zaczyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to się w końcu skończy i wyjdę na prostą. Za dużo problemów i ludzi, którzy nie mają pojęcia co się dzieje w głowie. Masakra, dlaczego tyle różnych przykrych rzeczy może przytrafić się jednej osobie. I nie można sobie z tym poradzić, jakoś podkładać. Ale mogłoby być gorzej. I tego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Monika j napisał:

Mam nadzieję że to się w końcu skończy i wyjdę na prostą. Za dużo problemów i ludzi, którzy nie mają pojęcia co się dzieje w głowie. Masakra, dlaczego tyle różnych przykrych rzeczy może przytrafić się jednej osobie. I nie można sobie z tym poradzić, jakoś podkładać. Ale mogłoby być gorzej. I tego się trzymam.

chodzisz na terapię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziłam ale niestety mój terapeuta zmienił pracę i teraz przyjmuję, ale 500 km od mojego miasta. Zapisałam się również do innego ,ale kolejki są duże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×