Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PatrykLemon

EKS pomocy

Polecane posty

sytuacja wygląda tak poznaliśmy się gdy miałem 19 a ona 15,(rok 2019) nie wiedziałem na czym polega związek po prostu chciałem mieć dziewczynę i nie być samotny a że ona mnie kochała to czułem się jak w niebie (zawsze chciałem być kochany bo od rodziców tego nie dostałem) ( nie miałem zbyt wielu kolegów byłem wysportowany bo zaangazowałem się w sport po pierwszej nieudanej miłości) później ta pierwsza miłość do mnie napisała była pewnie zazdrosna o to że mam dziewczynę spotkałem się z nią pogadaliśmy( nic nie mówiłem o tym swojej dziewczynie a mówiłem jej że kiedyś za nią latałem ) po pół roku wygadałem się jej że się z nią spotkałem i się na to zdenerwowała ale się pogodziliśmy ,pozniej z kolegą na jej oczach zabraliśmy dwie dziewczyny żeby się z nimi przejechać (gdyby nie kolega to bym tego sam nie zrobił chciałem spędzić z nim czas a że on był singlem to poznawał dziewczyny) pozniej wróciliśmy i ją za to przepraszałem bo wiedziałem że ją to zabolało ale chciałem to zrobić, poźniej dowiedziałem się że zamykają rokse nic jej o tym nie mówiłem więc chciałem pojechać sprawdzić jak to jest (powiedziałem sobie ze już tak  nie zrobię bo mi było z tym głupio i czułem obrzydzenie do siebie do tego jeszcze doszedł stres w pracy i byłem dla niej wredny(jej zaczeły wypalaś się uczucia mówiła że jest ze mną bo nie chce być samotna) ale zawsze miałem takie coś że szanuj ją ona z tobą jest i nie odpuszczaj bo mam niskie poczucie własnej wartości i bałem się znaleźć nowego związku bo ta dziewczyna jest i jest dobra to z nią będę bo druga może być gorsza albo mnie nie będzie kochała tak sobie byliśmy aż do momentu gdy drugi raz pojechałem na rokse bo chciałem spróbować tego z starszą kobietą,i wtedy wzieło mnie na wyrzuty sumienia, zadzwoniłem do wujka wytłumaczyłem mu to mi powiedział że dobrze zrobiłem kiedy mam to zrobić gdy będę miał żone i dzieci i wtedy tak mnie to gryzło że się rozstaliśmy, pozniej ona chciała wrócić a ja jej powiedziałem ,że nwm czy ją kocham chciałem być kochany przez nią i się rozpłakała, pozniej  raz jej mama zaproponowała żeby zrobić piknik i wtedy była bardzo szczera rozmowa, nie i chciałem wtedy powiedzieć jej szczerz kocham cię ale nie umiałe i nie chciałem też wspominać o tym że byłem tam gdzie byłem bo to ją by zabolało (chciałem żeby to było od serca ale nie umiałem ) pozniej mój wujek powiedział mi ze dobrze zrobiłem że po co ona ma być z chłopakiem który zrobił taką rzecz bo pojechał na prostytutki i mówi że młody jestem powinienem zapoznawać dziewczyny) ale mnie boli serce bo cały czas mam z nią kontakt i ona mówi że boi się do mnie wrócić bo będę tak sam do tego jeszcze mówi że spotyka się z chłopakami co mnie boli że chodzi z nimi na wesela ale spotyka się ze mną na seks (zawsze podobało mi się u niej w domu bo była tak ciepła atmosfera czułem się tam poprostu dobrze o wiele lepiej niż w swoim domu) chciałbym z nią być bardzo się angażuje i nie mogę odpuśćić bo ona mnie ze swojego domu nie wygania tylko siedzi ze mną ale traktuje mnie jak przyjaciela teraz się bawi poznaje znajomych ma najlepszy okres w swoim młodym życiu a ja siędze w domu i myślę (byliśmy ze sobą prawie 3 lata zauważyłem że po takim czasie zwiążki się rozpadają bo mój kolega też miałe dziewczyne z którą tyle był)

 

ona tez miała swoje za uszami zakładała tindera, miała koleżanke która zdradziła chłopaka i pokazywała jej zdjęcia przyrodzenia chłopaka z którym go zdradziła mówiła mi że podnieca ją taki jeden chłopak pod względem seksualnym i wiele więcej ale bym musiał sie zastanowić dłużej żeby przypomnieć sobie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×